Skocz do zawartości

Fac(s)tory - Grafik 2D. Poszukuję partnera


robi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję partnera do stworzenia gry, który zająłby się graficzną stroną projektu Fac(s)tory.

Bardzo mile widziana osoba która, zaangażowała by się w tworzenie, rozwijanie oraz ulepszanie projektu.

Fac(s)tory to gra w której wcielamy się w projektanta lini produkcyjnej, do dyspozycji mamy przeróżne maszyny i urządzenia. Głównym celem jest przetworzenie subproduktów w gotowy produkt. W celu tym należy odpowiednio ustawić i zaprogramować czasowo maszyny tak aby gotowy produkt spełniał wymagania nałożone przez zleceniodawcę.

 

Stworzyłem już podstawę gry, niżej przedstawiam zdjęcia z aktualnej wersji(Zlepek grafik które znalazłem lub stworzyłem dlatego proszę o nie zwracanie zbytniej uwagi na aktualna grafikę :)), jeszcze dziś postaram dostarczyć film z rozgrywki.

 

Co do wynagrodzenia to niestety nie mogę nic zagwarantować, jeżeli projekt osiągnie sukces to wszystkie zyski zostaną podzielone na osoby tworzące projekt(aktualnie tylko ja :D).

 

Jakiekolwiek pytania oraz propozycje proszę kierować na adres [email protected].

 

[video=youtube_share;OatjHr8c9ig]

[video=youtube_share;G5gj9kdZ9Os]

 

facstory.png

Edytowane przez robi91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności