Skocz do zawartości

[Android/iOS] Szukam Programisty i Digital Paintera do stworzenia gry.


samborek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć serdeczne,

 

 

Poszukuję dwóch osób programisty iOS lub/i Android oraz Digital Paintera/Artysty Konceptualnego do stworzenia gry zręcznościowo-fabularnej. Zarys gry będzie podobny do znanych IndieGames jak LIMBO, Machninarium czy Badland na iOS, jednak chce uniknąć tworzenia kolejnych kopi tych produkcji i stworzyć oryginalny projekt sugerując się jedynie atmosferą wyżej wymienionych i ich prostą stylistyką.

 

 

Jeśli o mnie chodzi to od ok 7 lat jestem grafikiem/web designerem i nigdy nie spodziewałem się że moje pomysły zaprowadzą mnie w kierunku game designu. Przez te parę lat tworzyłem głownie strony internetowe a na boku rozwijałem umiejętności post produkcji, matte paintingu i łyknąłem odrobinę concept artu.

 

 

Sam koncept gry powstał niedawno i jak narazie nie posiadam zbyt wielu informacji poza ogólnym zamysłem, jedną próbką stylu i wstępnym storyline'em.

Pomysł zrodził się w trakcie developingu aplikacji na androida do Świadomych Snów nad którą obecnie pracuje z innym programistą.

Wygląd części aplikacji można podglądnąć tu http://www.behance.net/gallery/Lucid-Dreaming-APP/7885721

 

Jako że szukamy osób do stworzenie teamu również do późniejszych projektów i nie mamy funduszy na start za udział w projekcie oferuje udział w zyskach ze sprzedaży aplikacji i oczywiście świetnie byłoby pracować wspólnie nad kolejnymi projektami :D

 

Niestety sam nie czuję się na siłach by ogarnąć cały proces produkcji grafiki i wątpię bym miał na tyle umiejętności by zrealizować koncept należycie, dlatego szukam artysty który pomógłby w rozwinięciu konceptu stylistyki i stworzeniu części grafiki do gry wspólnie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się zemną mailowo: [email protected]

 

Jeśli pominąłem jakąś istotną kwestie, a na pewno coś mi umknęło jako że dopiero zaczynam, to pytajcie i odpowiem jeśli będe w stanie :)

I przepraszam za lakonicznie ujęty koncept ale wolałbym zdradzić więcej jeśli już ktoś jest zainteresowany

 

Cześć moich prac można podglądnąć tu > http://samborek.deviantart.com/gallery/?catpath=/, nie jest to stricte pod game design ani w stylu gry którą planuje ale pokazuje jakąś próbkę umiejętnościcej tu i tu

 

 

 

 

Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności