Skocz do zawartości

Ankieta TSM # 83 Urządzenie do ćwiczeń


Ankieta TSM # 83  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta TSM # 83

    • YetoKnight
      9
    • Chesteros
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest na chwilę obecną remis, ale pozwolę sobie na kilka słów. Można pchać tematy do przodu, ale będą chętni? Bo jeśli to ma wyglądać jak ten TSM (czy choćby poprzedni) to nie ma sensu.

Ludziom nie chce się nawet głosować (8 głosów na chwilę obecną...), już pomijam, że ta ankieta nie została nawet przyklejona przez admina/moda.

Jeśli faktycznie ktoś jest chętny na kolejny TSM to niech napisze tu posta, najlepiej podając interesujący go temat (później można by zrobić ankietę). Od siebie rzuciłbym temat sprzęt audio, ale gdzie zainteresowani?

Oczywiście nie mam zamiaru się tu rządzić, osobiście uważam, że może ktoś z administracji powinien wyjść z jakąś inicjatywą rozkręcenia TSM, chyba że uznajemy TSM za trupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoją wypowiedź, choć nie będzie taka jakiej chciałby YetoKnight:)

 

Nie ma sie co oszukiwać, TSM jest prawie trupem, włąściwie zombie - nie daje sie ubić, choć już nie ma kończyn.

 

Skoro przyznano minibitwom tak istotne miejsce na stronie głównej - co było moim głównym zarzutem do nowego layoutu - przydało by się zadbać o ich żywotność.

 

Problemem jest wg mnie to, że nie ma ciągłości. Robisz model, i co dalej?

Może fajnie byłoby zrobić bitwę etapową, najpierw model, później albo rig albo render. Tak tylko rzucam pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dłuższe terminy by się przydały. Wtedy mogło by być więcej chętnych, a tak czasami ludzie zwyczajnie przegapiają bitwy, albo coś wypadnie albo inne zajęcia, albo zwyczajnie brak pomysłu.

 

Dłuższe terminy są jak dla mnie złym pomysłem. Nie oszukujmy się wiekszość ludzi tutaj codziennie korzysta z komputera i mówiąc, że nie ma czasu raz w tyg zobaczyć TSM nie jest argumentem jak dla mnie(wiem, że są różne sytuacje w życiu i to tak kolorowo na papierze nie wygląda).

 

Należy sobie zadać pytanie czemu ludzie tutaj nic nie robią:

 

Odpowiedzią nie jest, że sie im nie chce. Tylko polaczki materjaliści nic z tego nie mają, bo ja innego wyjaśnienia nie widze. Jakoś ludzie zakładają nowe WIP, a w TSM brać udziału nie chcą.

 

Moją sugestią jest wprowadzenie ligi/sezonu (dajmy na to ten sezon/liga trwa 3 miesiące-7 dni na model+3 na ankiete?=10, co dawołoby 9 "potyczek" w lidze/sezonie). Dla osoby która wygrała ligę/sezon( ma najwięcej pojedyńczych zsumowanych wygranych TSM), jakaś nagroda:

-kolorowy nick/tytuł

-koszulka?

-zaproszenie na organizowaną impreze/zlot/konferencje itp

-wzmianka na głównej stronie

-płyty/książki

-inne drobne upominki

 

Możecie powiedzieć, że nagrody kosztują i tutaj musze się zgodzić. Zawsze możecie wrzucić reklamy na stronie- daje to zawsze jakiś przychód.

 

Kto byłby za to odpowiedzialny, za funkcjonowanie sezonu/ligi?

-Wyznaczony admin/moderator, a użytkownicy skupiliby się na samym TSM(nie byliby odpowiedzialni za ankiety, tematy)

 

I jak dla mnie admini powinni się wypowiedzieć w tej sprawie. Czy chcą jeszcze ciągnąc TSM, czy zamykają go w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności