Skocz do zawartości

THE LAST OF US Fanart contest


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że gra jest na topie i temat jest na topie, ogłaszam konkurs na FANART związany z grą "THE LAST OF US".

 

Regulamin:

1. Udział może wziąć każdy użytkownik portalu max3d.pl

- każdy może zgłosić jedną pracę.

2. Prace finałowe umieszczamy w osobnym wątku >KLIK

- Uczestnicy chcący podzielić się postępem swojej pracy mogą zakładać teczki w PODFORUM. Nie jest to obowiązkowe, ale warto pokazać WIP'y i uzyskac cenne rady innych użytkowników.

3. Termin zgłaszania prac do 31.08.2013.

4. Technika i czas pracy nad fanartem - dowolna :)

 

teraz najlepsze...

 

5. Nagrodą jest ARTBOOK z gry "THE LAST OF US". (duża wersja, 176 stron, hardcover by DARK HORSE).

 

22397.jpg

 

a teraz naprawdę najlepsze!!!!

 

6. Wyboru najlepszych prac dokonają twórcy gry! (updated)

-Marek Okoń

-Maciej Kuciara

-Eytan Zana

-John Sweeney

-Aaron Limonick

-Nick Gingraux

- Neil Druckmann, Creative Director at Naughty Dog Inc

 

Sędziowie wybiorą jednego zwycięzce i dowolna liczbę wyróżnień.

*Skład sędziowski może ulec zmianie (powiększeniu) :D

*Regulamin może ulec zmianie.

 

Wielkie dzięki dla Omena za pomoc w organizacji konkursu.

---------------------------

 

Także tak to wygląda :D

Panie i Panowie Wasze prace pójdą w Świat ! - jest o co walczyć !!!

Do dzieła!!!!

 

W razie pytań piszcie do mnie, albo w tym wątku.

Edytowane przez Sidre
jury update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra... to już nie są żarty, tu już chodzi o coś więcej niż o Artbook... tu chodzi o siłę max3d.pl na arenie międzynarodowej.

Dlatego wzywam wszystkich do udziału w konkursie.

I mam na myśli WSZYSTKICH.

a1d0c.gif

 

---------

Dla tych którzy nie mają dostępu do gry polecam kupno konsoli ps3 i gry...

ewentualnie chyba na Youtubie jest jakiś "walkthrough" i masa materiałów w sieci.

 

--------

 

Konkurs ma własne podforum więc proponuję taki układ:

Zakładamy teczki i tam chwalimy się postępami prac, a do wątku FINALS wrzucamy gotowe prace - bedzie fajny przegląd prac w jednym miejscu. Uczestnictwo w konkursie warunkuje wstawienie pracy do wątku FINALS.

 

edit:

Coyote - super pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczena opada! Zaje... tzn. super pomysł! A jakie jury :D Postaram się coś wysmażyć na poziomie :-)

Dla osób,które nie mają możliwości pograć w grę polecam tego "lest's pleja"

. Chyba, że ktoś nie lubi komentowania i słabych sucharów to nie polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz wyboru prac żuri będzie wspierać merytorycznie podczas powstawania prac. Była by fajna nagroda pocieszenia dla tych którzy nie capną artbooka?

 

Ewentualnie zamiast podczas powstawania (żeby nie było kwasu że nierówno pomagają) możnaby ich ubłagać aby przy finałowym werdykcie sypnęli jakąś konstruktywną krytyką, jak to kiedyś było przy okazji konkursu "kryzys", napisali kilka zdań co im sie podoba w pracy a co możnaby poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie :

Shit-just-got-real-Martin-Lawrence.gif

 

Do skladu sedziowskiego dolacza Neil Druckmann, Creative Director at Naughty Dog Inc

Czlowiek ktory praktycznie wymyslil The Last of Us a prywatnie przemila osoba ;] Biorac pod uwage ze ND caly czas szuka artystow lepszej okazji by sie pokazac raczej nie bedzie ;]

 

Kazdy sedzia zostal poproszony o wybranie 3 najlepszych prac i opcjonalne ich skomentowanie. O ile nie mam jak tego wyegzekwowac na sile to jestem dobrej mysli ;]

 

 

PS: Moze jakiegos newsa na glownej dac coby sie rozeszlo po Polsce jaki event tu mamy ;]

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tym konkursem :D Postaram się coś stworzyć - oczywiście nie liczę na pierwsze miejsce, ani w sumie na żadne wyróżnienie - ale fajnie będzie popracować nad czymś nowym, no i sam fakt, że tak znane osoby zerkną chociaż przez chwilę na konkursową pracę jest sam w sobie niesamowicie motywujący :)

 

Najgorsze jest tylko to, że dopiero jestem na samym początku grania w The Last of Us, tak więc nie załapałem jeszcze całego klimatu, ale mogę poratować się tym artbookiem, który tutaj jest jako nagroda, a który udało mi się kupić w Stanach :)

 

Ps. Tutaj od razu podziękowania dla Maćka, który zgodził mi się go podpisać i załatwił resztę podpisów ;) W sumie pozostaje mi teraz tylko męczyć Omena, bo jego autograf ładnie by się wpasował do reszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa dla tych co malują na tabletach. Jakbym miał skilla i wyczucie do tego typu obrazków czy realistycznego malowania to rzuciłbym zlecenia i smarował :). Może się okazać że jest to niezła furtka do kariery...pewnie nie tylko dla samych zwycięzców.

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Nie sadzilem, ze to się obróci w coś takiego! Super. Warto się zastanowić (pisałem do Sidre) jaki system zamieszczania finałowych prac przyjąć i zapisać to wyraźnie. W wątku z opisem - terminem Jury warto oznaczyć - regulamin. Jest już subforum i nie wiem jak wolicie - czy wrzucanie prac do jednego wątku czy jednak nowe wątki dla każdej pracy na nowym subforum?

 

Nie chcę na siłę w to ingerować, ale przemyślcie co lepsze. Może w przypadku takich prac system jednego wątku jest lepszy tylko, że w tej chwili jest też subforum i nie wiem czy to nie wprowadza zamętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może każdy uczestnik założy wątek? To zależy czy będzie pokazywanie WIPów - Jeśli tak, to większy porządek będzie. Jeśli nie to nie ma po co, wrzucamy finały i tyle.

 

Dlatego decyzję pozsotawiam Wam. Organizator ma decydujące zdanie. Nawet bez WIPa wiem, że mnie osobiście jak zbierałem ponad 100 prac było tak łatwiej bo najpierw robiłe msobie listę, i zbierałem wg wątków prace.

 

Wiem, że WIPy nie sa obowiązkowe i to rozumiem. W bitwach były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Updatowałem regulamin.

Proponuję by wyglądało to tak:

 

Osoby chcące pokazywac postęp z pracy zakładają teczki w podforum konkursu -nie jest to obowiązkowe ale wiadomo ze mozna dostac w ten sposób cenne wsparcie od innych uczestników.

 

Obowiązkowe jest natomiast do konca terminu konkursu (31.08.2013) umieszczenie pracy finałowej w wątku z finałami.

 

Natomiast ten wątek będzie organizacyjno-rozrywkowy.

 

Na koniec dzięki Adkowi powstanie galeria prac w takiej formie jak to ostatnio zostało poczynione z naszym TSP, co by nam te prace nie zagineły w czeluściach forum.

 

Takie rozwiązanie wprowadzi porządek i za razem zindywidualizuje konkurs tak by każdy w swojej teczce z WIP'ami miał swoje pole do działania.

 

Jeśli ktoś ma lepszy pomysł -piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa dla tych co malują na tabletach. Jakbym miał skilla i wyczucie do tego typu obrazków czy realistycznego malowania to rzuciłbym zlecenia i smarował :). Może się okazać że jest to niezła furtka do kariery...pewnie nie tylko dla samych zwycięzców.

powodzenia :)

 

A ja myślę że właśnie coś ciekawego może wyjść z nawiązania to treści, klimatu gry, ale w totalnie innej stylistyce. Pewnie sporo osób będzie nawiązywać do stylu gry więc może warto pójść w totalnie innym kierunku...

 

http://farm9.staticflickr.com/8093/8465254991_58cdd30b67_o.png

 

http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/175/4/a/the_last_of_us_pixelated_contest_entry_by_ben3555-d623vdw.png

 

http://31.media.tumblr.com/acb91ebf7a9bac8e94fdbeeafcc5625b/tumblr_mqtflo5X0X1qlroiuo1_r1_1280.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, które już wcześniej zadał tr3buh, ale że nie było odpowiedzi to ponawiam - praca musi być namalowana, czy można powiedzmy zrobić coś w 3d? Ewentualnie jeśli nie można 3d, to czy można sobie zrobić taką bardziej zaawansowaną bazę w 3d do późniejszego malunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello max3d community!

i am new to the forums and found out about you threw a posting on deviant art by "RaVirr" (thanks to you at this point :D). i really want to be a part of this contest, i think it is awesome that you guys managed to get the art-team from the game as the jury! that is truly a great opportunity to show of some work to the right people. so thanks for the max3d-team for realizing this event! i know i am late but maybe it is not too late yet. ;)

 

i have some questions: i think it has been asked before, but just to be sure again, so that i don't mistake anything here ->

is it allowed for me to do a 3d sculpt rendering as an contest entry (no 2d painting)?

do i have to add the "the last of us fanart" branding to the finished image?

it is okay to create a new thread for wip images if i like to do so, but it is not a requirement for the contest?

 

edit: i am asking for the 3d thing mainly because this contest is listed under "galeria 2D".

 

i am from germany and had to use google translator software to understand and read through this forum and the main page, while creating my profile i had the chance to switch the language to english, so that's some progress for me i guess - makes things a little bit more easy. i hope you guys get me right, since my english isn't that perfect.

 

i'll translate this text via google again just to be sure, would be great if a mod could tell me if that's necessary for the future, of if english works too!

 

witam max3d społeczności!

Jestem nowy na forum i dowiedziałem się o wyrzucił zamieszczenie na dewiacyjnych sztuki przez "RaVirr" (dzięki Wam w tym momencie: D). Naprawdę chcę być częścią tego konkursu, myślę, że to jest niesamowite, że chłopaki udało się Art-zespół z gry, jako jury! że jest naprawdę świetna okazja, aby pokazać niektórych prac do właściwych ludzi. tak dzięki za max3d-team za realizację tego wydarzenia! Wiem, że jestem spóźniony, ale być może nie jest jeszcze za późno. ;)

 

mam kilka pytań: myślę, że został poproszony wcześniej, ale dla pewności jeszcze raz, tak, że nie mogę nic zrobić błąd tutaj ->

Czy wolno mi zrobić renderingu 3d rzeźbić jako wpis o konkursie (bez 2d malarstwo)?

Czy muszę dodać "ostatni z nas fanart" marki do gotowego obrazu?

to jest w porządku, aby utworzyć nowy wątek na obrazach WiP czy i jak to zrobić, ale nie jest to wymóg do konkursu?

 

EDIT: I proszę, na 3d rzeczy głównie z powodu tego konkursu znajduje się na liście "Galeria 2D".

 

Jestem z Niemiec i musiał korzystać z oprogramowania Google Translator zrozumieć i przeczytać to forum i stronie głównej, jednocześnie tworząc swój profil i miał szansę, aby przełączyć język na angielski, tak że jest pewien postęp dla mnie chyba - robi rzeczy, trochę bardziej proste. Mam nadzieję, że wy po mnie w prawo, ponieważ mój angielski nie jest doskonały.

Edytowane przez kopfstoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Kopfstoff! Welcome to the forum.

Here's Your answers:

1. Yes, You are allowed to do 3d sculpt as entry.

2. You dont have to put any logos .

3. You dont have to start WIP thread, You can just post Your work on finals thread, but... You know people are curious :D

Good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey sidre, thank you for the welcome and for the fast respond! :)

i have to admit i understand those people... i'm curious myself, thats why i just had a look at all the (GREAT) wip stuff already posted and tried to give some feedback too. well then, time to start a thread too. and thanks for the good wishes, i think i'll need them. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności