Skocz do zawartości

TLOU fanart - EC


Rekomendowane odpowiedzi

No to może przełamię lody... Na jutro mam w planach solidne giercowanie, konsola już obiecana u kumpeli do pożyczenia, potem do sklepu po płytkę i się zagłębiam. Po solidnych kilku posiadówach pomyślę nad tematem obrazka, do tego czasu spróbuję lepiej poznać bohaterów od strony wizualnej. Najpierw Ellie:

 

ellie_by_ethicallychallenged-d6g27m1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki ludziska, myślę, że nie ma sie czego bać, nie sądzę żeby mi się udało wyrwać artbooka, ale teraz to naprawdę mam powód, żeby w ogóle robić fanarta bo po pierwszym dniu jestem zachwycony grą. Wieczory raczej będą spędzane z padem w łapie zamiast piórka, więc wrzucam parę szkiców naskrobanych w międzyczasie.

 

joel_sketches_by_ethicallychallenged-d6gb8t2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, jako-tako doszedłem do siebie, oficjalnie jestem teraz fanem (i to takim maniakalnym), mogę robić fanart. Sama gra- masakra, dawno tak kompletnie nie wsiąkłem w żadną historię, miałem wrażenie, jakby pozbierano wszystko co lubię, nie tylko w grach, i zrobiono grę specjalnie dla mnie, na miarę :D Jeśli są tam jakieś wady, to nie dostrzegłem bo zniknęły pod stertą zalet. Ech...nie będę przynudzal, niech starczy za komentarz, że w tym samym dniu w którym przeszedłem grę zacząłem ją drugi raz na poziomie hard bo chcę dorwać wszyściutkie znajdźki, żeby wycisnąć ostatnią kroplę treści z tej wspaniałej historii, a nie pamiętam kiedy ostatnio tak mialem, może przy Silent Hill 2 i falloutach wieki temu...

 

Dobra teraz do rzeczy... moj fanart będzie moim sposobem na odreagowanie na całą tę fabularną jazdę bez trzymanki wiec robie lekko i sielankowo. Nie wiem czy mój obrazek może być uważany za spoiler, na wszelki wypadek daje ostrzezenie zeby nie patrzec :3 Po obejrzeniu konceptow odblokowanych w grze rura mi zmiękła mocno i nawet myślałem czy w ogóle warto cokolwiek malować bo to "troche" nie moja liga, ale do cholery bycie fanem zobowiazuje, także jadę z koksem i zapodaję WIPsztyla.

 

summer_song_wip_by_ethicallychallenged-d6gvkhf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł, ale musisz dopracować podobieństwo bo po pierwszym looknieciu na ostatni obrazek w ogóle mi nie przyszło do głowy że to bohater gry

z tego co było też widać na screenach gościu chodził w dosyć obdartej i przepoconej koszuli a nie w takiej wyprasowanej podkoszulce ;]

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne :D :D

 

Tylko troche nie zgadza się natężenie światła, bo na pierwszym planie masz takie kontrasty, jakby było ogólnie w okolicach zmroku, a z tyłu daje jeszcze mocne słońce. Na tym obrazku to słońce jest niezaprzeczalnie mocniejszym źródłem światła niż ognisko, a cienie np. na Joelu twierdzą inaczej :D Daje to wrazenie, jakby siedzieli przy ognisku, a za nimi stał ekran z namalowanym zachodem słońca (niczym Tonto na tle kanionu w Lone Rangerze). Zgasiłabym słońce z tyłu, zrobiła takie tuż po zachodzie słońca czy coś (chlodniejsze odcienie, da to tez poczucie głębi...???). Ale to tylko sugestie, na moje czepialskie oko ;)

 

Portret Ellie miażdży system!

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki saharaam, przetestuję to o czym piszesz. Planowałem żeby oni byli w jakiejś zacienionej części (za plecami Joela poza kadrem jaieś dzewa, skały czy coś) i oświetleni ogniskiem właśnie, i troszeczkę niebem ale niedużo (drzewa zasłaniają niebo czy coś?), a potem konie i reszta tła łapałyby słońce. Popracuje nad tym żeby sie kupy trzymało, zobaczymy jak mi z tym pójdzie.

 

Aha tr3buh koszulke też nosi, tylko trzeba wydać 250S na nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu pokombinował bym jeszcze z kształtami skał. Zarówno na pierwszym jak i przede wszystkim na 3 i 4 planie. Spróbuj poszukac jakiś ciekawszych kompozycji, które nie będą sprawiał wrażenia wciśniętych w ramę obrazka. Bo ilustracja ma duży potencjał a Ellie wyszła Ci świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za komenty i sugestie. Na razie muszę odstawić prackę na bocznicę żeby nadgonić ze zleceniami, za parę tygodni spojrzę świerzym okiem i zobaczę co tam jeszcze wypatrzę. Te skały póki co zostawiam takie jak są teraz ale dzięki Grzesiek za rady. Urban, Ty sie znasz - czy na takiej "podrasowanej" gitarze dałoby sie grać? Bo się zastanawiam czy faktycznie nie zostawić tam tych nożyczek skoro sie kilku ludziom żart podoba ;]

 

summer_song12wip_by_ethicallychallenged-d6h7cve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dałoby się, dało, nawet marsza na czyichś kiszkach :) Na pewno by to na wyważenie ani na sustain dobrego wpływu nie miało, chociaż bardziej by mnie już martwiło praktyczne zastosowanie tego przeciwko grzyboludom :d ale wydaje mi się że siła tego pomysłu tkwi w absurdzie :)) Jak Ty tego nie zrobisz, to sobie sam dofotoszopuję te nożyczki do finałowej wersji obrazka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż uważam, że portret Ellie jest świetny. Bardzo dobre malarstwo. Ilustracja podoba mi się trochę mniej, ale też jest spoko. Natomiast portret Joela nie podoba mi się zupełnie. Światło, mdła kolorystyka, kiepsko zbudowana bryła. Zrobisz jak chcesz, ale Joela ja bym nie zgłaszał raczej.

Edytowane przez mallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabista ilustracja! Kto wie, moze przy okazji konkursu skapnie ci jeszcze jakas posadka ;)

 

Dzięki! No, byłoby miło, aczkolwiek ja po cichu liczę, że zajrzy przez przypadek do mojego wątku kilku (niezależnie od siebie tu trafią) grubszych krytyków sztuki współczesnej, okrzykną mnie wspólnie (również niezależnie od siebie) nowym Hockneyem czy tam Picassem i będę mógł potem kasować po $1000000 od szkicu na serwetce. Jak już wierzyc w bajki to nie ma co poprzestawać na półśrodkach :D

 

mallow - nawet by mi przez myśl nie przeszło! Ta bryła - fuj! Można zgłaszać tylko jedną pracę i będzie to oczywiście ta z gitarą. Wszystko inne wrzucane do tego wątku to takie moje rozgrzewki i inne swobodne formy obcowania z tematem i nie mam zamiaru szanownego jury obrażać tymi niegodnymi ich wzroku paskudami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Można zgłaszać tylko jedną pracę i będzie to oczywiście ta z gitarą. Wszystko inne wrzucane do tego wątku to takie moje rozgrzewki i inne swobodne formy obcowania z tematem i nie mam zamiaru szanownego jury obrażać tymi niegodnymi ich wzroku paskudami ;]

 

Szkoda. Ta ilustracja jest spoko, ale portret Ellie naprawdę super namalowany. Bardzo szkoda, że tego też nie zgłosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

great studies and awesome final picked design! i love it. :) it's the place at the end right? where joel helps ellie up and they see tommys town in the back? haha, her horse is alive again, or is it another one? great that he finally sings for her, such a peaceful atmoshpere and warm colours! great job :)

 

wielkie studia i niesamowity finał wybrał projekt! Kocham go. :) Jest to miejsce na końcu jest? gdzie Joel pomaga Ellie się i widzą Tomka miasto w plecy? haha, jej koń ożył, czy jest to jeszcze jeden? wielka, że ​​w końcu śpiewa dla niej, takie spokojne atmoshpere i ciepłe kolory! świetna praca :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności