Skocz do zawartości

TLoU fanart-WWWoj


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie taki luźny szkic, oczywiście z logiem i pozdrowieniami dla telthony ;) Mam nadzieje, że uda mi się coś fajnego wyskrobać, ale akurat mi urlop wypada w tym miechu więc pewnie będzie ciężko... poki co moze jakies speedy.

 

4kkg.jpg

zx3r.jpg

 

gdid.jpg

i wcześniejsze dorzucam

mwef.jpg

md9q.jpg

pwl1.jpg

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh dzieki! fajnie że się podoba, ale myślę, że żeby się na artbooka pokusić to trzeba by jednak coś bardziej dopracować, miesiąc to kupa czasu, a juz prace naprawdę konkretne się pojawiły, więc widać że będzie ciężko. Bardziej tak dla towarzystwa się dołączam. Zobaczę czy uda mi się wygospodarować czas w tym tygodniu, bo mam kilka pomysłów, ale chyba trzeba by coś bardziejszego pocisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

kurcze, tak jak po czasie paczam to jakoś tak mi to trochę sztywno wyszło :/, może dlatego, że nie robiłem od ogółu do szczegółu, tylko taki wycinek,

zobacze może jednak coś innego jeszcze zrobię jak będzie chwila, albo to przerobie jakoś, ale póki co to chyba bym jednak tą wcześniejszą pracę pod wodą wystawił, bo jakos bardziej mi leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swietne te (fan)arty! Kupuje mnie zwlaszcza to, ze kazdy jest z pomyslem i proponuje cos wlasnego, a nie jest kolejnym zlepkiem rozwalony budynek + szaroburociemno, oswietlenia zero + Joel i Ellie gdzies tam obok ;). Moi faworyci to najpierwszy ktory zrobiles z tonacym Joelem i rysunek / lineart tego pietrowca z drzewem, chyba nawet w takiej nierenderowej wersji bym go wolal. W ostatnim nieco dziwnie sie czyta scenke, bo z jednej strony ma ustrzelonego ptaka, a jednoczescie jest on idealnie ostry, troche wyglada jakby "wisial" w powietrzu, nie czuc ani, ze leci ani tez, ze zostal trafiony (strzala, ktora gdzies tam ginie w tle, jak i Ellie, tez nie do konca pomagaja). Ale tak poza tym szczegolem, wszystkie pracki bardzo trafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wieżowiec to raczej 100% win, a ta druga praca ma super kompozycje, tak bardzo chcesz żebyśmy patrzyli na tego białego ptaszka. Gałęzie jak strzałki , kompozycja się chyli na lewo, jakiś element tych gratów tez wskazuje na ptaka, łucznik tez sugeruje patrzeć na ptaka. kompo mega przemyślane, bardzo mi się podoba. Składaj aplikacje do nich a nie fun arty trzaskasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! what should i say? everything has already been said i am too late i guess. :D

which one of the design ideas are you going to finish for the contest? they are all great! i love the architectural sketch, it's so cool to see these outlines transfer into an detailed drawing. the one underwater is also very cool! even if its just a rough sketch right now, i already can see it polished in my head... the third layout with the bird is a bit complicated i think, not technically - it's a good drawing, the problem here is more the composition and the realism. i totally agree with what the others already mentioned, but i would stick to one of the other ideas. they are stronger in my opinion.

 

great entrys anyways, can't wait to see more from you ;)

 

wow! Co mam powiedzieć? wszystko już zostało powiedziane, jestem za późno chyba. : D

której jeden z pomysłów zamierzacie zakończyć do konkursu? wszystkie są świetne! Kocham szkic architektoniczny, jest tak fajnie jest zobaczyć te transferu kontury do wiadomości szczegółowy rysunek. jednej podwodny jest bardzo cool! nawet jeśli to tylko szkic szorstki teraz, i już widzę, że w mojej głowie polerowany ...Trzeci układ z ptakiem jest nieco skomplikowany i nie myśleć, technicznie - jest to dobry rysunek, tu problem jest bardziej skład i realizm. I całkowicie zgadzam się z tym, co inni już wspomniano, ale i trzymać się jednego z innych pomysłów. są silniejsze w mojej opinii.

 

wpisach wielkie jakikolwiek, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej od Ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności