Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 15 12345611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 142

Wątek: Auto ban Dziadka3D

Member
    Awatar OMAM
    Podziękowania

Domyślnie Auto ban Dziadka3D

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Do tych wszystkich intelektualnych onanistów, trzepiących swoje ego pod przykrywką konstruktywnej krytyki, czasami zastanówcie się zanim klikniecie bo może faktycznie wasze dokonania nie dają wam prawa do oceny pracy innych osób.

Moderator
    Złota Galeria Srebrna Galeria 3D Grand Prix
    Awatar jaras
    Podziękowania

Domyślnie

oho! zaczyna sie ;)

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

OMAM: Ja myślę,że ten temat jest zamknięty, a Ci którzy mieli coś powiedzieć to już to zrobili. Jeśli ten wątek przerodzi się w coś podobnego co już było podzieli losy poprzednich wątków.

Prace Dziadka można oglądać w dalszym ciągu na jego stronie.

Natomiast nie wiem czy śledziłeś wątek - wcale tu nie chodzi o krytykę prac Dziadka bo pod tym względem był szanowany, ale raczej podejście Dziadek -> forum i totalny brak komunikacji na tym polu (i w ostatnich miesiącach tzw. trolling na całego jak to określiło wiele osób).

Akurat gdyby chodziło o jego wątki z animacjami - krytykę - to akurat zbierał tam sporo "plusów".
    Ostatnio edytowane przez Adek ; 10-08-13 o 14:57
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Ja to za haha porównywanie softów to chyba też bliski jestem losowi dziadka.

sohcahtoa

Podziękowania

Domyślnie

U Cb parę osób wielokrotnie mówiło nie chodzi o to. Patrz przykładowo na N-Pigeona gadał o Blenderze przeważnie udzielał się w każdym wątku o sofcie, a jakoś bliski autobana nie był. Nachalnie próbujesz przekonać wszystkich do jakiegoś punktu widzenia, którego oni nie podzielają w dodatku nie bardzo czym masz to poprzeć.

Konformistyczny Indywidualista
    Srebrna Galeria
    Awatar mirach
    Podziękowania

Domyślnie

intelektualnych onanistów, trzepiących swoje ego pod przykrywką konstruktywnej krytyki,
    chyba to nie bylo twoim celem, ale mam wrazenie ze wlasnie idealnie opisales wiekszosc komentarzy jakie Dziadek pisal na max3d.pl

pozdrawiam
    Sometimes I am exposed to the larger culture. I'm rarely improved by the process.
    www.mirach.pl
    www.visuary.co.uk

Member
    Awatar michalz00
    Podziękowania

Domyślnie

To, że Dziadek przesadzał z dyskusjami "o niczym" to nie ulega wątpliwości. Ale trzeba też powiedzieć, ze Dziadek sam nie wysmarował tych 500 postów w "Prawdziwym Artyście". Wiele osób się tam wypowiadało (i pewnie potem żałowało), w tym i ja :P

A system +/- jest chyba trochę dziurawy. Powiedzmy, że zbiorę kilka plusów za jakaś pracę ale na przykład "pokłócę się" z kilkoma osobami o film w "Ostatnio Obejrzanych" posypią się minusy i spada mi reputacja tylko dlatego, że mam inne zdanie o filmie ;) A jeśli ten system miał wspomagać albo wyręczać moderatorów to też się nie bardzo sprawdza bo zanim Dziadek w końcu dostał bana to 500 postów i tak się wylało na forum ;)
    Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
    Fog of War / Teczka 3D / Moviematic / Behance

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@michalz00 system plusow i i minusow spelnia swoje zadanie! Nawet majac odmienne zdanie o filmie nie nazbierasz tyle minusow, żeby dostać bana, bo tak czy owak, jak obserwuje to forum, to nie jesteś minusowany za odmienne zdanie, tylko za brak rzeczowych argumentow potwierdzających Twoje zdanie(ogólnie).
    Daleko nie trzeba szukac, masz przykład kolegi @Kramona, encyklopedyczny trolling i brak odpowiedniej reakcji na posty większości(bagatela jeśli sto osob pisze Ci, ze cos jest nie tak, to chyba jednak cos się dzieje).
    500 postow w watku o prawdziwym artyście to efekt trollowania dziadka 3d i Jego ban to nie efekt minusow jakie dostal w tym temacie tylko efekt Jego całej działalności na tym forum.

Banned

Podziękowania

Domyślnie

jak ja bym chciał trolować to byście dopiero poznali znaczenie trollingu. Bo to co ja robię to po prostu porównywanie softów i trochę wyśmiewanie maxa, że forum maxa to nic dziwnego że wszyscy są na nie :>. Ale to jest moje zdanie, prawo głosu, prawo głosu miał też dziadek jak widać jednak nie do końca można mieć..

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kramon Zobacz posta
    jak ja bym chciał trolować to byście dopiero poznali znaczenie trollingu.
    Te słowa bagatela sa wyznacznikiem twojej reputacji na tym forum.
    Jest taki ogrom ludzi na maxie3d i każdy ma swoje indywidualne zdanie na różne tematy i jakos nie sa minusowani i nie grozi im ban!
    No ale forum to pewna forma wirtualnego zycia i jak każda aktywność, odzwierciedla charakter człowieka, tak Twoja pozycja (tutaj na maxie3d) powinna zmusic Cie do zastanowienia się nad jakoscia Twojej komunikacji interpersonalnej!

Strona 1 z 15 12345611 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów