Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5101112131415
Pokaż wyniki od 141 do 142 z 142

Wątek: Auto ban Dziadka3D

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez skalpel3d Zobacz posta
    MariushO chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem chodziło mi o to ze to w nas dziadek wyrabiał te cechy swoim zachowaniem :)
    Dobrze Cie zrozumialem,, chodzilo mi o to, ze postawy dziadka3d raczej kierowaly reszte w strone oburzenia, zdenerwowania, braku akceptacji i "nie merytorycznego zaprzeczania". To dlatego dostal tyle minusow i w końcu bana. Swoim zachowaniem odpychał w tak skuteczny sposób, ze nikt nie zwracal uwagi ("prawie nikt") na Jego twórczość.

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

A szkoda bo na prawdę jeśli chodzi o twórczość to było na co popatrzeć;)Niestety w życiu codziennym się spotyka masę ludzi którzy zachowują się jak dziadek, ale tak naprawdę najprostszą na nich radą jest albo zlekceważyć albo umieć nie pokazać jak nas coś zabolało bo wtedy tacy osobnicy odpuszczają. Skoro ich działanie nie odnosi skutku to po co prowokować. Cierpliwości i tolerancji a będzie miło i przyjemnie na forum :)
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5101112131415

Uprawnienia umieszczania postów