Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Wątek: Auto ban Dziadka3D

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    nie będę pisał bez sensu 5 zdań może zrobisz to w darmowym blenderze jeśli ci w maxie nie wychodzi wystarczy gif. Chyba koleś jest inteligetny i kumaty że może spróbować zrobić to w blenderze tak jak pokazałem. pozatym w tym zresztą cały problem był z siadką co szybko wyszło właśnie trochę przez tego gif'a. Co do górnej częśći twojego posta to fakt masz rację trochę przesadziłem i mogło to zostać odebrane jako atak i trochę nachalnę ale z drugiej strony po prostu z czystej ciekawości sobie porównywałem i nigdzie nie krzyczałem tylko zadawałem pytania dlaczego a nie że macie to wybrać weź to pod uwagę :>

Member
    Awatar beny
    Podziękowania

Domyślnie

Dziadek3D został autobanowany??? Absolutnie się nie zgadzam! Nie cierpię poglądów kolesia, ale bez jaj - ma prawo do wypowiadania się tutaj ile ma ochotę!! Jeżeli tak ma działać forum, że ktoś wypowiada wkurzające komentarze to się go banuje to mój profil też zamknijcie! To nie Chiny do wafla Pana!! Wkurza, ale też wprowadza inny pogląd na świat - czy poprawny pokaże przyszłość, a nie młodzi i głupi jakimi nas dziadek3D określa ... może i ma rację skoro banujemy niezrozumiałe?
    Beauty pass - dowcip życia twórców oprogramowania 3D - w większości przypadków, ani to beauty, ani pass.

Member
    Awatar piko84
    Podziękowania

Domyślnie

Popieram, zamkniejcie profil benego. :) Sorry nie mogłem się powstrzymać.

Tutaj raczej nie o to co mówił chodziło, ale o to jak mówił i nie ma to nic wspólnego z poglądami.
    Twardziel nie pije miodu. Twardziel żuje pszczoły.

Member
    Awatar piskorz
    Podziękowania

Domyślnie

Mi tam będzie brakowało Dziadka3d. Jestem tu w sumie od niedawna ale dziadek zdążył urosnąć w moich oczach do rangi ikony max3d. Coś co wyróżniało nas w tłumie innych cg stron.

A teraz zostaniemy kolejną szarą stronką zamieszkałą przez głuptaków..............:)))))))))))))

Member
    Awatar Dynamico
    Podziękowania

Domyślnie

@piskorz
    Dziadek3d kreował się na "ikonę" i wszechwiedzącego guru na tym forum, a na pewno nim nie był. Miał z pewnością dużą zdolność do tworzenia nowych, nie istniejących pojęć, dla poparcia swoich tez, ale to tylko umiejętność zręcznego mówcy a nie omnibusa w dziedzinie grafiki. Potrafił "lać wodę" na każdy temat ubierając wszystko w z pozoru fachowe pojęcia.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dynamico Zobacz posta
    @piskorz
    Dziadek3d kreował się na "ikonę" i wszechwiedzącego guru na tym forum, a na pewno nim nie był. Miał z pewnością dużą zdolność do tworzenia nowych, nie istniejących pojęć, dla poparcia swoich tez, ale to tylko umiejętność zręcznego mówcy a nie omnibusa w dziedzinie grafiki. Potrafił "lać wodę" na każdy temat ubierając wszystko w z pozoru fachowe pojęcia.
    Idealne podsumowanie działalności dziadka3d tutaj na forum.
    Dodajac do tego arogancje i niezrozumialy cynizm zaowocowało to banem. Oczywiście zwolennicy takiego zachowania, będą nazywać to atakiem na indywidualności, co dla mnie jest takim samym mechanizmem jaki stosowal dziadek od początku. Przewartosciowanie wszystkiego pod dyktando swoich(nieraz bzdurnych) tez, tylko po to, by "mieć racje".

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez piskorz Zobacz posta
    Mi tam będzie brakowało Dziadka3d. Jestem tu w sumie od niedawna ale dziadek zdążył urosnąć w moich oczach do rangi ikony max3d. Coś co wyróżniało nas w tłumie innych cg stron.

A teraz zostaniemy kolejną szarą stronką zamieszkałą przez głuptaków..............:)))))))))))))
    Kolego dziadek3d udziela się tez na innych forach graficznych i wcale tam nie sa dumni, ze w swojej spolecznosci znalazł się jakiś dziadek3d. Opinie ma tam taka sama jak i tutaj.

Cesarz Obciachu
    Awatar arev
    Podziękowania

Domyślnie

Najśmieszniejsze jest to, że to nie Dziadek3D jest winien temu burdelowi jaki się robi w tematach po jego wypowiedziach, a Wy wszyscy, którzy dajecie się prowokować raz po razie. Wydawałoby się, że forum skupia dorosłych (przynajmniej emocjonalnie) ludzi, a wystarczy jeden głupi post i wychodzi z nich banda przedszkolaków chętnie rzucających się w każdą kolejną pyskówkę. Żeby nie było - nie bronię Dziadka. Uważam że taka "działalność" w społeczności jest żałosna i niepotrzebna, ale gdybyście byli w stanie wrzucić na luz - jego posty praktycznie ginęłyby wśród innych, zamiast sprowadzać do parteru każdą dyskusję.

Member
    Awatar beny
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez piko84 Zobacz posta
    Tutaj raczej nie o to co mówił chodziło, ale o to jak mówił i nie ma to nic wspólnego z poglądami.
    Czyli jak mówił? Przytaczał argumenty i wysuwał na ich podstawie wnioski. A to że były niepopularne wśród większości to inna sprawa. Nie bardzo kojarzę jakikolwiek post żeby kogoś bezpośrednio obraził niekulturalnym słowem, czy żeby pojechał komuś po rodzinie czy tego typu rzeczy za które powinien być autoban. Po prostu miał inne zdanie i krytykował innych uważając że jest najlepszy na świecie ... I CO Z TEGO???? To że większość tutaj ludzi ma kompleksy wielkości sporego pasma górskiego nie oznacza, że można za bycie pewnym siebie i wycieranie tą pewnością twarzy pozostałym autobanować użytkownika. Może i jest dupkiem jakich mało, a może po prostu takiego gra na forum, a w życiu codziennym jest kochającym ojcem i przyjacielem. Jak by nie było jeżeli nikogo nie obraża bezpośrednimi i bezpodstawnymi atakami autobanowanie dziadka3D jest wg. mnie bardzo zagraniem nie w porządku i zastanawiam się czy poważnie nie usunąć profilu i zapomnieć o max3d za to zagranie moderatorów.
    Beauty pass - dowcip życia twórców oprogramowania 3D - w większości przypadków, ani to beauty, ani pass.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja osobiście 90% wypowiedzi Dziadka traktowałem jako trolling, jednak czasami pisał fajne, wartościowe rzeczy i forum na pewno straci na jego nieobecności. Nie rozumiem osób, którym Dziadek jakoś specjalnie zawadzał - jest przecież opcja by forum nie wyświetlało odpowiedzi konkretnych userów, blokada i po problemie.
    chocofur.com
    store.chocofur.com

Uprawnienia umieszczania postów