Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 142

Wątek: Auto ban Dziadka3D

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @michalz00 być może zabrakło takiej decyzji moderatorow, bo skargi leciały na dziadka dużo wcześniej. Ale ja bym nie winil moderatorow, bo ten, który podjalby taka decyzje pewnie bylby zszykanowany. Sam widzisz jaka tu dyskusja leci. Tak to został zbanowany decyzja większości. I to nie jest tak, jak pisales, ze kilka osob uwziela się na biednego dziadka i go zbanowali, bo jego jedna wypowiedz potrafila dostać 10 minusow, takiego rekordu nie uzyskal chyba żaden użytkownik maxa. Wiec jednak cos nie tak było z tym dziadkiem3d.

Member
    Awatar michalz00
    Podziękowania

Domyślnie

Moderator jest od tego żeby go nienawidzić bo na nic nie pozwala :P Ale przynajmniej porządek jest ;)

Dobra już powiedziałem w tym wątku wszystko co chciałem, kończę ten temat.
    Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
    Fog of War / Teczka 3D / Moviematic / Behance

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Ja tez już się nie wypowiadam na ten temat, dziadka nie ma a szum po nim pozostal!

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez michalz00 Zobacz posta
    Moderator jest od tego żeby go nienawidzić bo na nic nie pozwala :P Ale przynajmniej porządek jest ;)

Dobra już powiedziałem w tym wątku wszystko co chciałem, kończę ten temat.
    totalnie się nie zgadzam, dobry moderator to taki który potrafi zrobić porzadek a jednocześnie wszyscy go lubią. Każdy głupi umie banować i kasować posty czy wlepiać warny, ale rozwiązywać spory itp, to już nie każdy.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@Kramon jednym ze sposobow rozwiązania sporu, to ban, tym bardziej jak się ma do czynienia z upartym ignorantem, który nie slucha i nie pojmuje tego co inny mu pisze. Wiec uważaj bo może polubimy moderatora, który rozwiaże następny problem...;)))

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MariushO Zobacz posta
    @Kramon jednym ze sposobow rozwiązania sporu, to ban, tym bardziej jak się ma do czynienia z upartym ignorantem, który nie slucha i nie pojmuje tego co inny mu pisze. Wiec uważaj bo może polubimy moderatora, który rozwiaże następny problem...;)))
    nieprawda a wiem co mówie byłem kiedyś administratorem serweru do GTA gdzie grało 200 ludzi w tym samym czasie i fak faktem wpisałem ban-all haha ale to było tylko raz i ilośc dziecinady i cziterów tego dnia była wysoka. no ale dawne czasy.

Po za tym Ban jest jak błogosławienie przestajesz siedzieć na forum i nic nie robić tylko bierzesz się do pracy :>

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

Ehhh..."blogoslawiony" moderator, który wylapie gawędziarzy, budujących swoje ego ignorantow i dzieciakow nienadających się do konwersacji i pozwoli im "wziąć się do roboty"!

Member
    Awatar piko84
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez michalz00 Zobacz posta
    Mam tylko wątpliwości co do systemu +/-.
    System +/- jest nam dany i działa. Jak masz minusy to bredzisz albo coś z tobą i twoim zachowaniem nie tak. Jak masz plusy to znaczy dobrze gadasz i może czasami mówisz to czego inni boją się powiedzieć. Tak czy owak działa.

Jak bijesz rekordy bredzenia albo non-stop wkurzasz to bijesz rekordy i wylatujesz z naszej spokojnej i poukładanej społeczności w której nie lubimy bredni i awantur ... no może wiecznych awantur.

Jak cię ktoś prosi pisz po polskiemu (choć polska być trudna język), to nie po to by ci na złość robić tylko może po to by zrozumieć co masz na myśli i odpowiedzieć sensownie. Jak piszesz dalej chińszczyzną to świadczy o tobie i twoim szacunku do innych i nie ma się co dziwić że poleci czasem minus jak cię ktoś prosi a masz to w D.

Tutaj przywołać można też świętej pamięci dziadka, którego nijak nie można było czasami zrozumieć, a też nie raczył pisać po ludzku. ... nicość ... rozumieć nie musi...
    Twardziel nie pije miodu. Twardziel żuje pszczoły.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@piko84 z nicości powstales....i w nicość idziesz....))))) nic nie pokazales to co wtykasz nosa.... w humanistyczna dyskusje....powalcz na festiwalach, to pogadamy..........a u ciebie nicość.......:))))

hehhehe nie obrazaj się oczywiście, to był zart z "lekkim" nawiązaniem do wypowiedzi zbanowanego

Member
    Awatar KaliditusZaliditey
    Podziękowania

Domyślnie

Kiedy już wszyscy będą wypowiadać się poprawnie politycznie to będzie nuda i flaki z olejem. Dziadek jest jaki jest ale nadawał koloryt temu forum. Pozdro dla dziadka za bekę jaką miałem przy jego wpisach. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))

Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 345678910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów