Skocz do zawartości

exterior - Stara Gorzelnia


DOF 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwszy wątek na tej stronie .

Mam do zaprezentowania swoją ostatnią pracę . Stara gorzelnia - połączenie istniejącego budynku z parterową dobudową. W prezentowanych wizualizacjach starałem się uzyskać efekt surowości i kontrastu. Zasada łączenia nowego ze starym. Praca wykonana na zlecenie. Zapraszam do oglądania - konstruktywne komentarze mile widziane.

 

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]91552[/ATTACH]

http://www.behance.net/DOF3D

Edytowane przez DOF 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No kadry też mi się średnio podobają. Chociaż na jednej wizce bym pokazał cały budynek. Ale ja też z kadrowaniem średnio stoję ;) za to klimat wizek bardzo mi sie podoba. Szczególnie na ostatniej. Szkoda, że takie małe obrazki.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze , jeśli chodzi o kadry to pokazują tylko część dobudowaną - nie chciałem się skupiać na całości tylko na fragmentach . Dlatego mogą sprawiać wrażenie przypadkowych i przez to nie czyta się całości . Co do zieleni to troszkę mi się poszalało ;) . Jeszcze raz dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się te kadry podobają. Nawet bardziej ascetycznie bym pojechał.. :) Na zdjęciu 2. - czy to smuga kondensacyjna samolotu? Czy inszy "sznurek"? Jeśli smuga, to pechowe miejsce - kawałek dalej od narożnika byłoby chyba lepiej..

No i na większości trawa przyciąga znacznie bardziej uwagę niż bryła.

 

Qrcze, ale trawę robicie suuuper. Wszyscy. Ja nie umiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa a nad czym się tu rozwodzić przy dzisiejszych pluginach jest to praca typu 15 minut , co do kadrów to jeśli to miało być pokazanie obiektu zupełnie nie trafione skupiłeś się na trawniku a nie na obiekcie wizualizacji. Same wizki są bardzo fajne mają klimat jeśli chodzi o światło

Do poprawki jest mapowanie cegieł wyłazi tiling, a takze gleba pod trawa jest jakaś plastikowa

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za konstruktywne odpowiedzi. Widzę po komentarzach, że temat kadru jest najczęściej poruszany. Gwoli wyjaśnienia kadry były robione tak aby uzyskać najlepszy efekt wizualny(pozostała część budynku nie nadawała się do pokazania). Co do trawy to używałem jedynie advance painter zaś sam model trawy został wykonany przeze mnie. Raz jeszcze dziękuję za komentarze , wezmę je pod uwagę przy następnym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 obrazek - cegła ma wymiary 25x12x6,5 (taki standart), spoina ma na ogół 1cm. U Ciebie jest ok. 17 cegieł między kondygnacjami, czyli jakieś 150 cm wysokości. Myślę, ze warto poprawić, zwłaszcza, że ten błąd się bardzo często powtarza u innych, także we wnętrzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności