Skocz do zawartości

wiz: Wnętrze.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsze co mi się "rzuciło w oczy", to niebieska poświata na łóżku, wyglądająca jak plama światła słonecznego. Ale to nie słońce bo kolor coś się nie zgadza :-). No i kto trzyma książki na podłodze? Bardzo podoba mi się materiał ściany i tkanina na sofach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi na sofie się podoba ta niebieska poświata ze światła :) jest noc. Może to jakiś neon ogromny za oknem ;) ? albo jakieś inne źródło. Czy listwa na dole ścian przy podłodze nie powinna być innego koloru niż ściana? Chyba, że to nie jest listwa przypodłogowa. Ale chyba zwykła kremowa,biała etc fajniej by wyglądała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę takich tam subiektywnych uwag:

1. Materiał na kominku, na gzymsach niedokończony. Wygląda to na standardowy vray mat. Ale domyślam się, że to będzie wkrótce naprawione :)

2. Tak jak napisal jacekszy0 - listwy. Ja bym tam widział białe.

3. 14 żarówek nad małym stolikiem łooo... przemyśl to jeszcze :)

4. Może jakiś stojak na książki/prasę by się przydał koło lampy? No chyba, że to zbyt "mainstreamowe" i teraz się rzuca wszystko na podłogę ;)

5. Kompozycja strasznie chaotyczna. Właściwie ciężko powiedzieć co jest w niej najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświata ma być światłem zza okna. Lampa uliczna lub coś podobnego. Faktycznie listwa powinna być biała.

Może faktycznie zredukuje tą liczbę żarówek, ale dlatego że odciągają uwagę od kominka, który miał być tu najważniejszy.

Też myślałem o stoliku na książki / czasopisma. Choć muszę przyznać, że zdarza mi się czasem zostawić tak to na podłodze :)

No właśnie, kompozycja. Jak tu wyeksponować kominek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Jak tu wyeksponować kominek...

 

Np. usuwając te lampy wiszące lub zmieniając kadr tak, żeby ich nie było widać. Są jasne na tle ciemniejszego tła i przyciągają wzrok. Możesz też spróbować z innym oświetleniem. Zrób światło nie wieczorne, ale powiedzmy popołudniowe, kiedy to lampy możesz spokojnie wyłączyć. Wtedy światło z kominka bardziej będzie przyciągać uwagę niż wyłączone lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda jak

 

1. Kompozycja bardzo leży, tak jak wspomniano wcześniej nie wiadomo co jest tutaj najważniejsze

2. Żarówki mimo że całkiem fajnie Ci się mienią, to rzeczywiście jest ich za dużo.

3. Ogień kominka jest jak z żarówki, ogólnie to ogień nie rzuca 1 barwy, proponuję przybliżyć kamerę i odsłonić sam obiekt.

Porównaj sobie wielkość całego kominka, a obiektu nad nim oraz kanap, wszystko jest dosyć duże, a kominek staje sie mikry i nieciekawy.

Swiatło, kominek który świeci jak żarówka niestety nie przebija się przez ogrom świateł w pobliżu.

 

Podłoga jest całkiem ładna, zaostrz kontrast między obiektami, albo dopasuj je kolorystycznie.|Wydaje mi się że masz za mocny dof, fajnie że dodałeś, ale chyba nie jest tutaj potrzebny w tego typu ujęciu chyba że będzie coś bardziej "na kamerze" leżało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności