Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie to wygląda:) wymarzony domek na to żeby się odciąć od świata i totalnie zresetować mózg :)

A tak na marginesie, płatew wchodzi Ci w komin a sam komin jest za blisko ścian :) ale nie czepiam sie oczywiście.

skalpel3d drzewa śnieg przysypał:) żarcik oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalpel3d, fajnie że Ci się sople podobają ;-) Drzew nie ma, bo jak zauważył martix69 to jest domek w takim miejscu żeby "totalnie zresetować mózg". Obiecuję, że następnym razem posadzę trochę drzew.

 

DraB, dzięki za dodatkowe puknty :D Lubię Mayę i dlatego jej używam.

 

martix69, widzę że rezydujesz w odpowiednim miejscu, więc od razu załapałeś ideę umiejscowienia sceny. Co do uwag, to nie jestem architektem, więc nie wiedziałem że płatew nie może być tak umieszczona, a położenie komina może wyjaśnią poniższe obrazki. Dobrze, że się czepiasz dowiedziałem się czegoś nowego :)

 

Inside01.jpg

Inside02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fronta ;-)

 

matrix69, no tak to zdecydowanie nie miejsce na PPOŻ. Góry po wyjściu z Vue miały koło 2km wysokości, potem erozja w World Machine je trochę obniżyła, a to czy te góry są podobne do Tatr pozostawiam Tobie do oceny. Ja chciałem tylko żeby fajnie wyglądało.

 

Szosz, hmm ogrzewanie gazowe na takim odludziu? A geotermalne pasuje? Sauna, jasne że tak, a potem jeszcze zimne piwko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności