Skocz do zawartości

animacja 3D: Number 2810


AdrianS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na +

-model robota

-pomysł

-miałem wrażenie, że jestem na haju jak ten robot "chodził normalnie"

-muzyka z rockiego

-model 2 robota

-więcej takiej animacji jak z 2:20 do 2.23(chodzi o jakieś uczucia, emocje)

 

Na -

-wyraźnie widać ścięcie gdy pojawia się bieżnia i wskakuje główny bohater

-nie czuć żadnej siły gdy podnosi ciężar(wiem, że to robot, a nie człowiek ale mi to osobiście przeszkadzało)

-pustka w tej sali, niby coś się dzieję ale tam jest strasznie pusto jak dla mnie(może lepiej wyglądało by to gdyby te sprzęty już tam stały?)

-motyw z ostatnią piłeczką był zamierzony?, bo mi to wyglądało jakbyś chciał dać slow motion, a wyszło dziwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej. duzo fajnego jest w tym filmie :)

miejscami plastyka i kadry naprawde sa ciekawe. W pewnych momentach film sie dluzy niepotrzebnie, ale ogolnie fajnie sie oglada, a temat tez ciekawy ;) No i elementy 2d bardzo mile (i napisy koncowe :)

Troche wszystko tylko w jednostajnym tempie, animacja tez caly czas liniowa i to meczy. No i jak wyzej, niepotrzebne dluzyzny. Moznaby nawet poprobowac pociac calosc troche, zeby bylo bardziej strawnie dla pospolitego widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie cenne uwagi i konstruktywna krytykę, która jest dla mnie bardzo ważna.

 

Jeżeli chodzi o główny zarzut, czyli jak rozumiem za wolne tempo filmiku to za pewne wynik tego, że chciałem pokazać jak najwięcej... a wiadomo, że czasami mniej znaczy więcej/lepiej:) Faktycznie mógłbym się pokusić o jego drobne przycięcie.

 

Myślę, że scena z piłeczką ala slow motion wyszłaby lepiej gdybym dodał do tego jakiś odpowiedni efekt dźwiękowy (bo teraz jest rzeczywiście średniawa).

 

Co do pustki w pomieszczeniu to początkowy plan zakładał wersję jaką opisał ch3steros, jednak nie byłem w stanie tego zrobić z jednego prostego powodu... Mój sprzęt odmawiał współpracy przy kolejnych obiektach, które dokładałem do sceny, dlatego jest jak jest :P

 

Większość bubli jakich byłem autorem, wzięła się przede wszystkim z mojego braku doświadczenia w kwestii animacji oraz terminu w którym musiałem oddać filmik, ponieważ był on produktem mojej pracy dyplomowej. Aczkolwiek cieszy mnie fakt, że znalazło się kilka momentów które wam się spodobały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Adrianie,

 

Fabuła dobra, rewelacyjnie oddane emocje, każdy ruch dopracowany i przemyślany, muzyka dopasowana do fabuły, kiczowata, tandetna, ale chyba o to chodziło

 

Pracuj nad dynamiką, gdyby robot miał więcej dynamiki i noisów to pokazałby wolę walki i sama animacja poszła by zdecydowanie na wyższy poziom.

 

Żeby nie brak dynamiki robota byłbym zachwycony jak pixarem.

Zwróćcie uwagę, że tam nic nie dzieje się z przypadku, każdy ruch coś przekazuje i świetnie komponuje się do filmu.

 

Moim zdaniem szacun.

 

Jedna rzecz mnie interesi, w jakiej szkole dają za to dyplom? Na architekturze jako mgr inż? Czy podyplomowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Szosz.

 

Jedna rzecz mnie interesi, w jakiej szkole dają za to dyplom? Na architekturze jako mgr inż? Czy podyplomowe?

 

WWSI ( Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki) to szkoła na której za takie "coś" możesz dostać dyplom inżyniera, co ciekawe nie zależnie od specjalizacji na jaką uczęszczasz...

 

W moim przypadku ironią jest to, że specjalizacja Grafika i Multimedia którą byłem zainteresowany przy wyborze tej szkoły, nie została ostatecznie utworzona o czym dowiedzialem się na bodajże piątym semestrze. Tym sposobem jako przyszły "specjalista od sieci teleinformatycznych" postanowiłem zrobić pracę na temat animacji postaci:)

Edytowane przez AdrianS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności