× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21262728293031
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 310

Wątek: Rozpu w kulturze i sztuce

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników

hej, tak naprawde to najwiecej wrzucam tutaj hehe
    bwlodarczyk - dzieki za rade, mysle ze w ktoryms momencie bede chcial opanowac takie szkice z gestu, po prostu w tym momencie sie skupiam na opanowaniu czegos w rodzaju franka frazetty czy berni wrightson, jak juz bede mial na tym etapie to, co chce, to przejde dalej :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

i zaczety projekt murala na sciane:
    Ostatnio edytowane przez Rozpu ; 09-06-18 o 04:04

Member

Podziękowania

Domyślnie

Komiksy. Wszystkie rady na temat wykonania mile widziane... Mysle ze po inkowaniu na komputerze traca mi caly urok ktory mialy na kartce... eksperymentuje i kombinuje, podpatruje innych, narazie progress powolny.

Zrobilem tez ostatnio grafike na ogloszenie

co prawda to nie rysunek ale w sumie ta sama dziedzina - wszelkie rady i pomysly mile widziane c:

Member

Podziękowania

Domyślnie

dalej eksperymentuje z roznymi stylami komiksow, chce nauczyc sie roznych zeby czuc sie swobodniej w stworzeniu jakiegos wlasnego spojnego stylu

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

ogłoszenie - kompozycja i fonty bardzo złe. Warto potrenować odrobinę.
    Ten profil, to z jakiego okresu (mam na mysli strój wojaka)? Wszystko - aż do cieniowania - wyszło elegancko. Cienie nieco sztuczne niestety.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej, dzieki za komentarz. Wlasciwie z zadnego okresu, to jakis tam wlasny pomysl. Kompozycja sprawia mi duzy problem (zreszta pewnie jak wszystko). Jestem troche przytloczony, bo ostatnio po dluzszym czasie zaczalem rysowac i wydaje mi sie teraz ze jestem slabszy niz zapamietalem ze bylem. I wszystko probuje poprawic naraz. Rysunek tuszem, anatomie, kompozycje, kolory, swiatlo...

tutaj szybka proba zlapania kolorow twarzy z natury

tutaj znowu ten strazak, zmienilem niewiele, po prostu bardizej plaskie te cienie, w moim wyobrazeniu, bardziej komiksowe i chyba wygladaja po prostu ladniej... kazda krytyka na wage zlota

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Szybki overpaint- musisz się zdecydować czy światło robisz kolorem czy lineartem. Oczywiście da się to połączyć ale trzeba się wyraźnie w jedną stronę poruszyć- przynajmniej na początek. Później możesz już zacząć tworzyć swoje wariacje ale naucz się najpierw robić to na tych prostych przykładach.
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	52983082_2167299903332671_8514626596777230336_n.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	364.8 KB
ID:	105572  

Member

Podziękowania

Domyślnie

wow, od razu lepiej. mam pytanie - widze ze ograniczyles to tylko do swiatla i cienia, a mimo tego kolory nie wyszly brudne. masz jakas sztuczke, typu overlay czy multiply, czy po prostu z wyobrazni zrobiles dwa kolory?

dalej probuje zrozumiec kolory skory i twarzy

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

wiesz co to są dwa kolory na normalnych ustawieniach 100% opacity więc bez magii. Dodatkowo chyba zsamplowałem je z twojej pracy więc to są twoje kolory tak naprawdę. Pozdro

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rozpu Zobacz posta
    _nc_cat=110&_nc_ht=scontent.flim1-2.fna&oh=04277077672ccce46ef92c6971ac23f5&oe=5D260 0C0[/IMG]
    dalej probuje zrozumiec kolory skory i twarzy
    Spróbuj zacząć rysować na kolorowym tle. Biały wyłazi, źle to wygląda.

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21262728293031

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów