× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: brak wątków i postów usera

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie brak wątków i postów usera

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej tylko ja tak mam, czy może byla jakas zorganizowana akcja, bo nie mam swoich postów i wątków nigdzie. Czy takie były stare że poleciały do kosza?

Tak tylko pytam, bo wpadłem zobaczyć czy już da się z powrotem czytać forum i chciałem kilka linków wpuścić do swojego gameartu.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

Wróci wszystko za jakiś czas. Niestety indeks bazy trzymającej cache się uszkodził. To ponad 1,5gb tabela i ponad milion postów do odbudowania i robi się to po nocach. Za jakiś czas wszystko będzie grało.

Niestety nie mogę tego puszczać w dzień jak jest ruch bo serwer leży (proces bardzo męczy procesor).
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

no spoko dzieki za odpowiedz, powodzenia. nie wiem jaką masz usługę serwerową bo na niektórych można ustawić jaki % procesora ma iść na zadanie i wtedy leci cały czas na okreslonej ilości % ale o chyba mieć trzeba dedykowany, bo na wirtualnych nie chula.
    nosiłem kalesony zanim było cool

¡Ay, caramba!

Podziękowania

Domyślnie

Dokładnie chciałem o to pytać, szukałem swojego wątku sprzed x miesięcy a mogłem go znaleźć w wyszukiwarce ani odpowiednim dziale - a tu dupa. Fajnie że nie zniknęło, też się tego bałem.

Pozdrawiam!

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

330k juz jest. Walcze z tym.

olaf: to jest dedyk, ale jestem zdany na pewne narzedzia vb. To nie jest tylko jeden proces (PID), ktory moglbym oddelegowac. Ale jutro wolne, mniejszy ruch. Pewnie uda sie nadgonic :)
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

Uprawnienia umieszczania postów