Skocz do zawartości

PROBLEM!!! IRAY , 3Ds MAX , Nvidia Quadro K5000


ewelinatyszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Rozpoczynam pracę na nowej stacji HP po zainstalowaniu 3ds Max i włączeniu Render Iray program się wykrzacza.

Program wywala się niezależnie od elemętów w scenie nawet samego box-a nie renderuje Iray.

Nie ma problemu z renderem mental ray ale nie na nim chcę pracować.

Czy trzeba coś ustawiać zmieniać ?

Sterowniki najnowsze do karty zainstalowane.

Update 6 dla 3Ds Max 2013 zrobiony.

 

Specyfikacja stacji roboczej:

Zasilacz HP 1125W 90 Efficient Chassis System Win8 Pro 64 downgrade to Win7 Pro 64bit +Windows 7 64 Bit Factory Image Rec Procesor Intel Xeon E5-2637 v2 3.5 1866 4C 1s Procesor Intel Xeon E5-2637 v2 3.5 1866 4C 2n Pamięć RAM 32GB DDR3-1866 4x8GB 2CPU RegRAM Karta grafiki NVIDIA Quadro K5000 4GB Dysk twardy HP 256GB SATA 1st SSD Dysk twardy 1TB 10K RPM SATA SFF 2nd HP USB Keyboard HP USB 1000dpi Laser Mouse Nagrywarka 16X SuperMulti DVDRW SATA HP 14-in-1 Media Card Reader HP ProtectTools Software HP TPM Disabled HP Liquid Cooling Solution

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm... nie powinno być problemu i rendering powinien działać bez żadnego dodatkowego konfigurowania.Rozumiem że wywala się sam max a nie system? podaj jeszcze jaką wersję iraya ma twój max : iray 2.x czy iray3.x ?

Kepler nie jest supportowany przez iray 2.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć o wersji Iray to tyle że to standard z 3Ds Max 2013 z update 6.

Gdzie mogę sprawdzić wersję Iray ? Jeśli nie suportuje to znaczy że nie będzie działać ?

Stacja została kupiona z myślą o renderowaniu Iray nigdzie nie było info że coś może nie działać.

Wymiana sprzętu nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności