Skocz do zawartości

Postac3d: jakiś huligan


Durszlak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

Dopiero co zacząłem zabawę z grafiką komputerową. Jest to moja pierwsza praca 3D:)

użyty program:Zbrush.

Proszę o ocenę i porady :)[ATTACH=CONFIG]92187[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]92186[/ATTACH]

PS. Twarz robiłem jak leci, znaczy się nie korzystałem z żadnego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Używaj referek i spotlight lub image plane w zetce. Przygotuj sobie jakiś ryj z boku, przodu i wrzuć do zetki, a potem użyj spotlight. Jak działa spotlight znajdziesz na yt lub stronie pixologic.

 

Wgl chyba nie używałeś zdjęć ;) Dolna warga dużo dłuższa od górnej. Nos na pół twarzy. Ucho gigant.

 

W zetce jest gotowy model kobiecej anatomii (chodzi o mięśnie i kości). Zobacz jak to wszystko się układa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, na niczym się nie wzorowałem, bo nie wiedziałem ze cokolwiek wyjdzie z moich pierwszych wypocin.

co do dolnej wargi, to taki był zamiar, chciałem ja troszkę wypuścić, nie wiem po co ale chciałem. Tak samo z nosem, tez miał być szeroki, no może troszkę jest za szeroki :P

Ale dziękuje za rade ;) na pewno się przyda ;)

właśnie zrobiłem główkę Gargamela, chyba założę teczkę żeby nie śmiecić nowymi tematami.

Co do samego wrzucania zdjęć... może mi ktoś powiedzieć czemu moje zdjęcia w temacie są takie małe?

Jak wrzucać zdj moich prac? Ja zrobiłem screeny i w paincie wyciąłem ten obrazek, a następnie zapisałem jako JPG.. pewnie nie najlepszy sposób;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności