Skocz do zawartości

Wiz - Interior i Exterior


3Dart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałem wam przedstawić moją wizkę za którą się zabrałem kilka dni temu ;), ktoś mi ostatnio zarzucił że jak nie mam wizki z trawą w portfolio to nie potrafię robić wizualizacji.

 

Projekt takiego domu miałem już od jakiegoś czasu, chciałem zrobić dom oparty o konstrukcje metalową w której cały dom będzie zawieszony i nie będzie potrzeba stawiać ścian, dzięki temu mogłem przeszklić cały dom.

 

Nie jest to jakaś skomplikowana wizka głównie chodziło mi o stworzenie czegoś co jest przyzwoite do pokazania dla potencjalnego klienta który potrzebuje dowodu że potrafię zrobić wezkę z trawą :D.

 

Aaaaa i nie ma w środku domu żadnych przedmiotów, taki stan do wprowadzenia się :), ale są ręczniki w łazience :D.

 

Projekt wisi również na Behance http://www.behance.net/PiotrCz

 

Soft:

3ds Max

Mental Ray

Photoshop

 

Zapraszam do oglądania i komentowania.

 

wiz1.jpgwiz2.jpgwiz3.jpgwiz4.jpgwiz6.jpgwiz7.jpgwiz8.jpgwiz1e.jpgwiz2e.jpgwiz3e.jpgwiz4e.jpgwiz5e.jpgwiz6e.jpgwiz7e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mało czytelne wizki, materiały plastikowe, na jedno kopyto nie odwzorowują naturalnych materiałów, a co do trawy to tez mało udana powielone kilka kępek trawy bez jakiegokolwiek urozmaicenia i chaosu :)sorry ale wizki z trawa to na razie nie umiesz zrobić :) nieładne ząbkowanie błyszczących krawędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Pierwszą rzeczą na którą zwróciłem uwagę to fakt faktem ta trawa:). Ale tylko dlatego, że sam o niej wspomniałeś. Nie jest za dobra i tak jak napisał skalpel3d mało udana. Druga sprawa, kiedy zacząłem dokładniej przyglądać się wnętrzu (zaraz napiszę dlaczego) nie mogłem ogarnąć detali, szczegółów. Jakoś tak wszystko zlane ze sobą jest. Na mega plus to sama bryła domu. Proszę napisz mi coś więcej o niej. Czy wzorowałeś się na gotowym już wybudowanym domu, czy to jest Twój projekt od A do Z?. Jak myślisz jaki koszt wybudowania według Twojej koncepcji oczywiście wyniósł by. W takim czymś w Kielcach chciałbym zamieszkać :)

 

Ps. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale przeglądam Twoje prace i wydaję mi się, że mental jednak nie oddaje takiej jak to nazwać hmm realności jak v-ray!?. Oczywiście prace wypas, ale da się jednak dostrzec, na przykładzie np. jachtu, że to robione jest a nie oryginał.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Edytowane przez Lukasz2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popracowałbym również nad kadrami bo dość przypadkowo wygląda kompozycja na tych ujęciach. jakbyś robił na ilość...Lepiej jedną dopracować niż namachać kilka, którymi i tak nikogo nie zachęcisz do swojej wizji. No i światło, którego tu brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności