Skocz do zawartości

Wiz : Interior oraz Exterior.


RobertFilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądam forum i w końcu postanowiłem wstawić coś swojego. Są to jedne z moich ostatnich wizualizacji (nie są to moje projekty). Będę wdzięczny za wyłapanie nawet najmniejszej rażącej Was pierdółki. Jedną z większych, nie dających mi spokoju jest spore zaszumienie, którego nie potrafię wyeliminować, aby render w pełni mnie satysfakcjonował (może oprócz toalety). Niestety nie jestem jeszcze specem od post-pro więc są to prawie surowe rendery (zmiany jedynie pod względem kontrastu w klatce schodowej i kuchni/salonie). Biorąc pod uwagę fakt, że toaleta renderowała mi się jakies 30 min, a salon 3h przy czym jego zaszumienie jest większe to coś jest nie halo. Jest to surowy render(toaleta) i wyszedł moim zdaniem najlepiej nie biorąc pod uwagę zaszumienia na lewej szafce i "kupy" na kibelku przy połączeniu z glazurą. Soft to Cinema 4d + v-ray oraz PS. Pozdrawiam serdecznie. :)

 

Filip.

 

Edit: (większe rozdzielczości)

 

lir3.jpg

 

h5ob.jpg

 

a4hm.jpg

 

na9o.jpg

Edytowane przez RobertFilip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 szkoda ze dałeś takie małe ujecie pewnych rzeczy się nie da wyłapać na nich

2 Chyba sensowniej by było przenieść prace do działu wip

3 łazienka wyszła ci zdecydowanie najładniej szkoda ze nie dałeś czegoś za oknem stworzyła by się głębia obrazu

4 salon zabija ambient occlusion

5. w drugim exteriorze tło nie pasuje do światła na modelu

6. jeśli chcesz się pozbyć szumów podbij parametry w dmc sampler daj noise treshold na 0,005 możesz także podbić subdivids i mnożnik globalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Niestety dodanie wizek w większej rozdzielczości zajęło mi trochę czasu. Przez większość czasu pracowałem nad kolejną wizualizacją którą możecie zobaczyć poniżej. Krytyka mile widziana :). Pozdrawiam !

 

Sypialnia (dwie wersje z oświetleniem)

 

0vn7.jpg

 

g6s9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności