Skocz do zawartości

[FD] Agentka Raven Heart


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

W swojej scenie pokażę detektywa trzymającego swoją odznakę w jednej ręce a broń w drugiej - układ coś jak w załączonej referencji. Przy czym odznaka będzie czymś w rodzaju hologramem, a broń oczywiście bardziej przyszłościowa. W tle może futurystyczne budynki lub coś podobnego. Postać będzie miała kapelusz który będzie rzucał cień na część jego twarzy. W miejscu gdzie cień będzie padał na oczy, coś będzie zdradzać, że jest to albo robot albo po prostu ma jakieś urządzenie w źrenicy. Do tego może papieros z dymem, deszcz, żeby powstało coś oczywiście w klimacie noir :)referencje_01.jpg

 

 

edit:

Mała zmiana, jednak zdecyduję się na postać kobiety-detektywa:

 

 

referencje_02.jpg

 

 

 

 

---- FABUŁA (PL) ----

Agentka Raven Heart pracując w policji, straciła prawą rękę podczas feralnej akcji,

po czym odsunięto ją od czynnej służby oferując w zamian jedynie gorzej płatną pracę biurową.

Nie mogąc liczyć nawet na refundację protezy ręki, Heart postanowiła odejść i zostać detektywem do wynajęcia.

Wiązało się to jednak z zaciągnięciem wysokiej pożyczki na zaawansowaną protezę ręki,

a chcąc ją spłacić bierze każde zlecenie, zwłaszcza te najbardziej niebezpieczne.

 

 

 

---- FABUŁA (EN) ----

Agent Raven Heart during her work in police, lost her right arm during the fateful action.

After the incident, she was moved away from the active duty and she was offered only the lower-paying office work. There wasn't also a chance of an arm prosthesis refund.

Heart decided to leave to become a detective for hire.

However, this was associated with high loan for a hi-tec arm prosthesis.

To repay the loan she takes each order, especially the most dangerous.

 

 

 

- PONIŻEJ GOTOWE PRACE -

 

 

WERSJA DO DRUKU: 3500x1800 - PNG ~10 MB

http://mstanisz.website.pl/tmp/gotowe/ARH_3500x1800.png

 

 

WERSJA DLA JURY: 1920x986 - JPG ~2 MB

http://mstanisz.website.pl/tmp/gotowe/ARH_1920x986.jpg

 

 

ARH_1920x986.jpg

 

 

Edytowane przez mateusz_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mógłbyś powiedzieć w jakim programie modelowałeś broń?

 

W 3d maxie 2014, a rendery, które widać (poza siatką) zrobiłem w Quicksilver

(to jest jeden z silników renderujących w maxie, bardzo fajny, oparty na DirectX, coś jak silnik w grach, od razu pojawia się efekt końcowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam model po sculptowaniu i przykładowy render testowy, dla mnie jest w miarę ok, poza tym będzie miała na sobie rózne rzeczy itp, + tekstury, więc myślę, ze nie jest źle i da się coś z tego wyciągnać. Teraz chcę zrobić wersję low poly i wypalić normale, następnie zajmę się nakładaniem na nią jakiś ciuchów i gadżetów...

 

zalacznik_04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciało narazie mocno bezkształtne, na bezkształtnym ciele wyjdą bezkształtne ubrania. Dłonie będzie chyba widać, a wyglądają jak u trolla a nie kobiety. Szyja zupełnie nie trzyma się kupy - anatomia. Bezkształtny nos z kartofla, człoło napompowane, uszy przyklejone do głowy, nie czuć zupełnie kości tam gdzie powinny być, nad górną wargą nieprawidłowo itd...

 

Wyrzeźbić prawidłowo człowieka to nie tak hop bęc niestety.

 

Popatrz na to :

 

http://img-new.cgtrader.com/items/25564/planes_of_the_head_-_female_3d_model_obj_b4bf82c1-e33b-4658-8447-4b8aca81d217.jpg

 

Przeanalizuj jak się płaszczyzny układają na głowie, popatrz świeżym okiem na swój model a poptem poprawiaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciało narazie mocno bezkształtne, na bezkształtnym ciele wyjdą bezkształtne ubrania. Dłonie będzie chyba widać, a wyglądają jak u trolla a nie kobiety. Szyja zupełnie nie trzyma się kupy - anatomia. Bezkształtny nos z kartofla, człoło napompowane, uszy przyklejone do głowy, nie czuć zupełnie kości tam gdzie powinny być, nad górną wargą nieprawidłowo itd...

 

Wyrzeźbić prawidłowo człowieka to nie tak hop bęc niestety.

 

Popatrz na to :

 

http://img-new.cgtrader.com/items/25564/planes_of_the_head_-_female_3d_model_obj_b4bf82c1-e33b-4658-8447-4b8aca81d217.jpg

 

Przeanalizuj jak się płaszczyzny układają na głowie, popatrz świeżym okiem na swój model a poptem poprawiaj;)

 

Dzięki za konkrety - to mówi mi znacznie więcej niż 'blee' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy ci się dziwnie pogięły i nie wiem czy nie za duże są.

Mięśnie sutkowo-obojczykowe obczaj lepiej, . To samo ma się do samych obojczyków, motyli, grdyki i okolic :)

Mię. sut.-obo.- wymodelowałeś naprężone, a naprężają się przy skręcie szyi pojedyńczo.

Mięśnie wokół ust, konciki ust.

 

Jeśli będzie widoczne na finale, warto podmęczyć sądzę :)

Reszta super.

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta głowa mi nie podchodzi, nie w sensie modelu tylko shader skóry , tak trochę plastikiem wieje chyba że tak miało być bo to robot ? wybacz jeśli nie doczytałem , poza tym jest bombowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta głowa mi nie podchodzi, nie w sensie modelu tylko shader skóry , tak trochę plastikiem wieje chyba że tak miało być bo to robot ? wybacz jeśli nie doczytałem , poza tym jest bombowo :)

 

dzięki, będę jeszcze coś kombinował jak już ustawie finalną scenę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam postęp z pozycjonowania babki. Napisałem też kilka zdań fabuły :)

 

Agentka Raven Heart pracując w policji, straciła prawą rękę podczas feralnej akcji.

Po tym zdarzeniu odsunięto ją od czynnej służby oferując w zamian jedynie gorzej płatną pracę biurową.

Nie było również mowy o refundacji protezy.

Heart postanowiła odejść i została detektywem do wynajęcia.

Wiązało się to jednak z zaciągnięciem wysokiej pożyczki na zaawansowaną protezę ręki.

Żeby ją spłacić bierze każde zlecenie, zwłaszcza te najbardziej niebezpieczne.

 

 

zalacznik_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nice ;P dzięki za koncept, widzę że uderzasz w czerwień, jeszcze nad tym myślę, biorę pod uwagę czerwień lub cyjan, ten cyjan mi najbardziej pasuje b łączy się ze swietlówkami na legitymacji i broni, ale czerwien daje ciekawy klimat i charakter bohaterki, zobacze, ale włosy daje czarne chyba, jeśli chodzi o tło to prawie trafiłeś, bo coś w tym stylu bedzie, może bliżej jakiś witryn sklepowych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 klimatu, "jak dam komuś z bronią w czasie wystrzału odznakę to będzie że detektyw"

 

Ładne, naprawdę ładne jednak kompletnie zero związku z tematem.

 

Idąc tym tokiem myślenia to 3/4 wszystkich prac konkursowych nie ma związku z tematem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności