Skocz do zawartości

[FD] Fatso Lardo Detective


kengi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mina jeszcze bedzie do zmiany.

mina do wyrzucenia. ogolnie zmienilem nieco koncepcje... bedzie detektyw szukajacy przestepstw na tle seksualnym z udzialem dzieci... niestety, sam tez ma sporo na sumieniu. i juz raczej nie bedzie smiesznie i z dystansem.

 

model jeszcze bedzie dopracowywany.

 

rQ2cfBy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki eden, ale pewnie olaf ma racje... jeszcze sobie wymyslilem, ze zrobie to w 3D... i wlasnie sobie przypominam jak ja tego nieznosze... te wszystkie werteksy, uvalki, samplingi itd, jakie to wszystko jest glupie, zwlaszcza, zeby zrobic obrazek i tak 2D... eeeehhh

 

moze szczypta koulrofobii?

65Ozjw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje, przekombinowane... wrocilem do pierwotnego pomyslu. no, z pewnymi zmianami i tym razem jestem juz calkiem zadowolony, pomysl obleci imho. wiec bede kontynulowal.

 

detektyw freelancer, pracuje tylko zdalnie ze swojego dezajnerskiego mieszkanka, wlasnie siega po jabluszko, analizujac miejsce smierci pewnej pieknej damy:

feyeEiL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza, wyraz ryja, model, render itd zrobiony na szybko, plus podmalufeczka, co by zerknac jak to sie sprawdza w czyde. chyba bedzie ok. teraz tylko musze wykonczyc po bozemu modele, materialy itd.

 

zbrush+blender+cycles+photoshop

DF0zF2s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti, zdefiniuj ciekawsze oswietlenie, pls. chcialem cos prostego, niemal plakatowego walnac (haha, ala lex drewinski). i podoba mi sie takie banalne boczne swiatelko, jakby koles sniadania nie zdazyl zjesc i mu po prostu z okna swieci rano. myslalem jeszcze o efekcie zaluzji, ale wtedy caly minimal wnetrza pojdzie do piachu raczej... zobaczymy, moze cos pokombinuje.

 

mookie, no wlasnie nie widac po nim, zeby cos rozkminial, wiec moze jak dopracuje mimike i dam mu lape na brode, to bedzie bardziej jednoznaczne... mysle ze dodatkowo didaskalia przy hologramie (ktory na razie jest tylko placeholderem) tez duzo rozjasnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powalczył mocno światłem. zmienił porę na wieczorową/nocną, oświetlił całą scenę światłem wpadającym z ulicy, neony, latarnie, itp. a samo pomieszczenie zamienił na coś w rodzaju biura detektywistycznego z filmów z lat 60 z nowoczesnymi dodatkami w stylu wyświtlacza hologramów właśnie, itd. Teraz ten minimalizm pomieszczenia nie pasuje kompletnie do postaci jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti - no moze troche sprobuje powalczyc, na pewno przyjrze sie temu aspektowi, ale nie wiem czy tutaj jest to potrzebne, zrobie tescik.

 

chudy - eee nie, zupelnie sie z toba nie zgadzam. kontrast miedzy oblesnym grubasem a sterylnym minimalistycznym wnetrzem uwazam za glowna wartosc mojego pomyslu (wyobrazam sobie, ze detektyw oblech ma zone pedantke, ktora rzadzi w domu. jemu to zwisa, tak jak wory pod gaciami). nie wszystkim musi pasowac. twoja wizja jest zbyt oczywista imho. w tym kierunku na pewno nie pojde. ale dzieki za propozycje i zachecam do udzialu w konkursie wraz ze swoja wizja, niekoniecznie powyzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblech jak się patrzy :) Jak to dopracujesz i ładnie oświetlisz, to może być luta 3d :) Może jakieś fajne światło zza okna na czy coś.. jak w Blade Runnerze .. tam sporo refek oświetleniowych znajdziesz. Neony, wielkie reklamy za oknem itp. Poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie to podoba :)

Myślę, że może lustro i fikuśny dywanik, nie zaburzyłby minimalizmu. Teraz jest ascetyzm, a nie dezajna. Cień chociaż jednej belki w oknie tez by pomógł. Albo jakiś cień w pobliżu leżącej pani. No cokolwiek dla głębi, poza dofem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności