Skocz do zawartości

Lenovo ThinkPad Yoga Wacom Pen


olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, jeżeli ktoś to juz umieszczał.

Zastanawiałem sie nad tym laptopem jakis czas temu wiec youtube mi nadal podpowiada review i tym razem znalazl edycję przygotowaną wspólnie z Wacom'em. Sam tablet dostaje dobre noty (tu min. ekran zmieniony na matowy) i widzę, że sam test tez jest fajnie przeprowadzony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

już miałem pisać że sie pośpieszyłem bo zamówiłem pierwszego surface (na allegro od 2600zl). Co do lenovo ekran matowy to napewno duży plus, ale waga 1,5kg, cena zaczynająca sie od 1200$ co w polsce przełoży sie na jakies 5k+ troche odstrasza. Grono użytkowników tego wynalazku też pewnie szerokie nie będzie więc trudno liczyć na jakieś wsparcie czy to sterowniki czy cokolwiek. Jak jesteś przy kasie to bierz companiona, a jak nie to surface/surface2 wydają się lepsze. Jeszcze inne wyjscie to czekać aż coś w styczniu sie pojawi.

Nie wiem co chciałbyś na tym robić ale ja sie zdecydowałem po tym filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsa wrzuciłem, bo wacom się szykował do zrobienia tabletu i z review wyglada na to, ze ten zestaw nieźle pracuje ze sobą.

Cena - ciężko komentować poniżej 1k usd i tak nie ma fajnych laptopów więc jak ktoś zmienia, to teraz ma ciekawą alternatywę, bo te 1500gram to nie tak wiele jak się porówna cały setup by odpalić Cintiq.

 

Co do surface - ja bym odradził pierwsza generację, dla siebie wybrałem Dell Venue pro8 - 8cali i 300usd (229 w black friday w usa wiec jest pole do spadku ceny). Ale to nieco pozniej, bo musiałem zmienić główną jednostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stany to ja mogę obejrzeć przez internet, jakbym miał dostęp to pewnie sp2 za 899$ juz dawno bym kupił, bo 2700zl za to urządzenie to naprawdę warto dać. Dell venue pro8 w tej cenie super sprawa, ale wydaje mi się że 8cali ciut mało, mam nota10.1 i w sumie przyzwyczaiłem sie do tego rozmiaru. Mniejszy raczej odpada. Nie wiem czemu odradzasz surface1, wiele od nowego sie nie różni, ta sama technologia, waga rozmiar, battery life 4,5vs8h przy moim użytkowaniu pewnie bedzie sporo wiecej niż te 4.5h chociaż jeszcze mi sie nie zdarzyło żeby tak długo na nocie siedzieć. Jedyna przewaga to procesor i karta graficzna. Jak porówna sie wydajność np na notebookcheck.pl to różnicy az takiej nie ma. Do moich zastosowań wydaje się że wystarczy. No i ta cena za 2600 nówka sztuka z 128gb dyskiem vs 4399 z allegro. Jestem ciekaw czemu odradzasz pierwsza generację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam, bo właśnie nowa ma lepszy procesor i jest dwójka. Nie dlatego, że to zły sprzęt, ale jak masz opcję za 2600 z tym (chyba) największym dyskiem to faktycznie okazja. Ja na co dzień używałem ipada mini, dopóki konkurencja nie udowodniła, ze tablet można używać tez profesjonalnie (a ios7 udowodnił, ze ipada nie mozna), i te 8cali mi się naprawdę sprawdzało. Ale na biurku i tak by był monitor dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności