Skocz do zawartości

Teczka: sketches, speeds, doodles


Gość negrosz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim, jako że jest to mój pierwszy post na forum, od razu witam wszystkich forumowiczów :)

Będę tu wrzucał co jakiś czas i mam nadzieję że będzie tylko lepiej :D

Poniżej same kilkugodzinne speedy, max 3h, główka i ten ziomek do pasa to godzinne bazgroły :D

 

Babka.jpg

dziecko.jpg

speed.jpg

Speed_kolo.jpg

Edytowane przez negrosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ile znaczy rozpoznawalny nick :) hmmm daje to do myslenia, ostatno czytalem o malych badaniach na temat tego jak dostep do spolecznosciowek i facebook niszcza fora. Ludzie boja sie kliknac lubie to, jezeli wczesniej ktos inny nie kliknal lubie to ;) podobnie tutaj nitk nie napisze nic jezeli jestes nowym uzytkownikiem, mimo ze gdybys to wrzucil do teczki kogos bardziej znanego komentsy i lizanie odbytu leciolo by przez 4 strony.

 

super speedy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem tylko dlatego ze widziałem na liscie komentarzy Klicka. Wyglada spoko, jak tylko ktoś da plusa to też pochwale.

A na powaznie nie wiem jak inni ale ja nie wchodze do wątkow z mniej jak 3ma stronami ludzi, ktorych nie kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf wlasnie tak bylo, ten koments napisales zeby udowodnic ze bylo inczej :) w sumiem ogles sobie dac siana :)

 

rowniez zauwazylem ze jak sie w watek wklei taki post jak moj wczesniej ( co robie nie pierwszy raz) nagle sie odzywaja ludzie :D kurde pomylilem zawod powinienem rozwazyc kupno lodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ skądże - tak właśnie było i wcale nie uważam, ze to złe, więc nie kokietuje tu nikogo. Ale już nie pisze, bo wątek osiągnie krytyczną ilość stron i zacznę zaglądać. Niech autor się wysili i coś wrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami gdy widzę jakąś (bardziej znaną osobę z forum) to wejdę ponieważ często jest tak że ta bardziej znana osoba napisze coś sensownego co może się przydać kiedyś podczas pracy nad jakąś sceną a ci co są mniej znani zazwyczaj piszą komentarze typu "fajne", "oby tak dalej" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami gdy widzę jakąś (bardziej znaną osobę z forum) to wejdę ponieważ często jest tak że ta bardziej znana osoba napisze coś sensownego co może się przydać kiedyś podczas pracy nad jakąś sceną a ci co są mniej znani zazwyczaj piszą komentarze typu "fajne", "oby tak dalej" itp.

 

dobrze, że komentarze tego typu wnoszą więcej do tematu dla autora niż komentarze "fajne", "oby tak dalej"

 

jak już się zwierzacie dlaczego wchodzicie w temat a dlaczego nie to moglibyście ocenić pracę autora chociaż jednym słowem

 

 

dobry ostatni sculpt. jak na godzinę to super. ja bym pociągnął tą postać dalej. ma potencjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie interesuje mnie wasze zdanie na temat do jakich teczek zaglądacie, i które komentarze więcej dla was znaczą.

Więc jak jest taka opcja to komentujcie prace, nie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności