Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 6789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 120

Wątek: Teczka 3D: Anatomia i te sprawy

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Bardzo ładna ta figurka z thorgala.
    Aż mi szkoda że się pozbyłem komiksów z thorgal'em, a miał się tego całą serie:(
    Powodzenia z resztą tułowia.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej dzięki!

Też miałem tego kupę - Thorgal, Funky Koval, Kajko i Kokosz, Tytus.. wszystko z lat 90-tych. Niestety nie dotrwało czasów kiedy lepiej bym je docenił :(

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Ja miałem wode sodową i czubek nosa eskimosa, tytusy i kokosza... na Trygława i Swaroga :)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głópca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Yans, Pelissa, no i oczywiście Tajfun.

Te cudowne chwile...
    Nie powrócą już...

Member

Podziękowania

Domyślnie Stylizowany buscik

Hejka,

skończyłem taki w miarę szybki buścik i chcaiłbym usłyszeć jakiś feedback. Chcę trochę rozweselić swoją galerię na Artstation ale nie chcę odwalić też kaszany. A tutaj mnie znacie, wiecie jak jest więc nie mam obaw się podzielić ;)

Wzorowałem się głównie na tej pracy Floral by Lois van Baarle

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zbrush.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	113.1 KB
ID:	105305   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	toolbag saturated.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	162.3 KB
ID:	105304   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	toolbag clay.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	164.4 KB
ID:	105303   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bpr.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	57.1 KB
ID:	105302  

Member

Podziękowania

Domyślnie

No pieknie to wyglada zwlaszcza pierwszy render od gory, troche w stylu Cezara Brandao. Chce dac plusika ale nie dziala mi tam nic.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Powiem Ci, ze cos mi nie lezy z ta twarza... jakby wszystko bylo nie na miejscu i w zlej proporcji... oczka male, kinol wielki, żuchwa (czyjakjejtam) wąska. Ze mnie anatom żaden, ale mowie co widze :-)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głópca." – MARK TWAIN

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

ok Boris tu widze bez ogrodek cukeirkow emenemsow i moich ulubionych snickersow wiec nieco zrewiduje swoj wpis. Podoba mi sie pierwszy render ze wzgledu na stylistyke. Tutaj zdecydowanie duzy plusik. Wrzutka z rzutu glowy bez wlosow faktycznie odslania troche niedociagneic w obrebie twarzy...moim zdaniem chodzi tutaj o ksztalt/umiejscowienie oczu/nosa i faktycznie moglbys z tym jeszcze cos zrobic jesli by Ci sie chcialo. Zerknij Do Cezara Brandao do jego teczki na zbrush Central, to jest bardzo zblizona stylistyka, lekka/szybka/bez detali z doskonale opanowanym warsztatem budowania kobiecosci. Wlosy, ktore zrobiles abrdzo dobrze maskuja wszelkie mankamenty twarzy, ktore widac zwlaszcza przy 3/4 portretu i w profilu zapewne rowniez...pozatym ladny render jak mowilem
    Ostatnio edytowane przez genitalius ; 22-10-18 o 22:01

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej, dzięki Panowie za słowa krytyki. Właśnie na takich komentarzach mi zależy, choć wolał bym OCHY i ACHY :P

No właśnie tutaj jest problem, bo to miała być stylizowana główka więc tak trochę proporcje zachwaine. Od konceptu trochę dobiegłem robiąc mniejsze oczy bo jakoś mi pasowało.
    Mam takie poczucie estetyki, że mi się tak spodobało :P

Cezar to taki mistrz w swoim fachu. Ale nie wzorowałem się na jego pracach. On robił taki semi-realizm. Wyidealizowane sexy laski. Ja celowałem raczej w taki styl (sprawdźcie, proszę ;P):
    https://www.artstation.com/artwork/4wBwW
    https://www.artstation.com/artwork/OQa6K
    https://www.artstation.com/artwork/O6LaJ
    https://www.artstation.com/artwork/9G2Py

i zależało mi żeby dociągnąć lub chociaż doczołgać się do takiego poziomu.

Za cienki bolek chyba jestem, żeby widzieć te błędy i dobrze je poprawić bez "palca" który pokaże - tutaj spier***.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	omg.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	152.3 KB
ID:	105309  

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Generalnie spoko. Trzymanie się ilustracji 2d raczej nie ma sensu więc dobra decyzja z obraniem własnej interpretacji. Jeśli miałbym coś zmienić to uprościł bym te formy. Można powiedzieć że jest zbyt "anatomicznie" Przy takich rzeczach lepiej skupić się na dużych formach a nie żeby było poprawnie anatomicznie ;)
    Nie wiem czy dobrze to tłumaczę, ale chodzi mi o coś takiego

generalnie im mniej tym więcej ;) Duże formy + łagodne przejścia

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów