Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 120

Wątek: Teczka 3D: Anatomia i te sprawy

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Po dłuższej przerwie powracam do nauki.
    Ta fantazyjna buźka na podstawie modelki z tego tutka ==> https://www.youtube.com/watch?v=pirv3EzznR8
    Postać rysowana od razu w pozie, bez symetrii.

Proszę jak zawsze o szczere komentarze.
    Pozdrowionka.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	female_head.jpg
Wyświetleń:	676
Rozmiar:	193.0 KB
ID:	98639   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	male-figure.jpg
Wyświetleń:	687
Rozmiar:	188.0 KB
ID:	98640  

Member

Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajna teczka:)
    Będę śledził na pewno :) myślę, że wiele się tu nauczę:)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki! Sam mam nadzieję, że się nauczę, więc dalej męczę formę..

Tutaj górna część ciała. Chyba trochę proporcje nie teges i pogubiłem się trochę z rękoma.
    Widzę parę błędów ale prosze o wasze komentarze.
    Głowa z głowy.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	test.jpg
Wyświetleń:	655
Rozmiar:	141.1 KB
ID:	98661  

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Michalo nie obraź się, jako postacie karykaturalne lub kreskówka git, ale ten profil tej babce to skaszaniles tak samo jak kilka mieisecy temu w innych swoich rzeźbach. Ogólnie pomimo ,że wygląda to spoko to w samych główkach nie widzę progresu.
    Nie myślałeś zrobić coś od A do Z? Wszystko takie niedokończone zostawiasz, a przecież jest potencjał.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Postanowiłem reaktywować trochę ten wątek, ale mniej pod kontem anatomii. Pora na "te sprawy".
    Jako, że trochę się zmieniło w moim życia od tamtego czasu i nie mam już tyle czasu na jakieś fajne sprawy związane stricte z anatomią.

Ale żeby nie zakładać nowego wątku i umożliwić innym łatwiejszy wgląd do starszych rzeczy, będę wrzucał tutaj prace wszelakie.

Próbowałem używać deviantart ale tam za dużo deviantów hehe.. rozdają jakieś lamy na prawo i lewo, wszędzie jakieś hentaje, komercha i inne shity. Nie mój klimat, żeby tam pisać.

Wrzócam pracę pod krytykę. Robię już to bardzo długo ale na prawdę cierpię na brak czasu. Przeszła szereg transformacji. Miałbyć bust, wydruk a zmierzam do ilustracji.

Tutaj kilka screenów, renderów bpr i mały filmik z zbrush timeline. Fajna sprawa ale bardzo pierwotne edytowanie ;)

Pozdrawiam

Ps. Seba, miałeś wtedy rację i nie obraziłem się ;)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	387
Rozmiar:	50.1 KB
ID:	102540

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	383
Rozmiar:	51.5 KB
ID:	102541

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	430
Rozmiar:	92.3 KB
ID:	102542

Nazwa:	strip2.jpg
Wyświetleń:	404
Rozmiar:	299.3 KB
ID:	102545

Nazwa:	strip3.jpg
Wyświetleń:	442
Rozmiar:	390.0 KB
ID:	102546

Member

Podziękowania

Domyślnie

Trochę poprawiłem tu i tam, BPR turntable. Ogólnie trochę testuje.

Member

Podziękowania

Domyślnie

calkiem przyjemne sa te ludzkie postaci robione do tej pory, nie widze tym zbyt duzo poswieconego miejsca na mechaniczna i sztuczna maniere ruchu wyrazona w kresce, wzamian za to bardzo mila dla oka swoboda w poslugiwaniu sie narzedziem. Fajnie, ze miejscami pozostawiasz fakture narzedzia(mocna alfe) na powierzchni rzezbionych obiektow.W nowej pracce mordka stwora jest dla mnie niezbyt zrozumiala.Poza jest zbyt sztywna. Troche tak jakby przed chwila zostal razony gromem z jasnego nieba i mial zaraz upasc jak kloda na ziemie. Poprostu dynamika ruchu slabo sie czyta o ile w pracach wczesniejszych jest ona calkiem zrecznie pokazywana.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Trochę popsułeś mi szyki ponieważ miała to być bardzo dynamiczna poza - jest w ruchu, atakuje z góry burząc przy tym wieżę. Jeszcze się przyjrzę tej pozie. Dzięki za spostrzeżenie i pozytywne słowa o innych pracach.

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Ja to widzę tak, że cały efekt psują te łapy ułożone w linii prostej z głową, oraz prostopadle do tułowia. Zamiast pozy samego skoku można by zrobić moment tuż przed nim. Kiedy kumuluje energię i napina się jak łuk żeby potem zaatakować. Wprowadziło by to dodatkowy element napięcia i oczekiwania. ;) Chodzi mi o coś takiego. Niekoniecznie musi być taka poza, ale chodzi mi bardziej o uchwycenie idei

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za podmalunek. Masz rację, że ta poza trochę psuje efekt. Popracuję nad tym, poza a'la dragonball byłą by może spoko. :)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów