Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

 

Jestem tu nowa i robię moją pierwszą teczkę 2D. Przyznam, że obserwuję to forum już od pewnego czasu i w końcu zebrałam się na to by powrzucać tu swoje prace. Nie mam jeszcze tak bogatego portfolio jak większość z Was, dlatego zamierzam wrzucać tu wszystko co uda mi się narysować w tym WIP-y, studia i również ukończone rzeczy. Liczę przede wszystkim na krytykę i szczere komentarze ludzi, którzy się na tym wszystkim znają. Chcę z nich czerpać motywację do działania :).

 

 

Mój najnowszy portret z tego roku

Marta-MisiakPortretbyme_zps368e8ffb.jpg~original

 

Mały procesik. Tak wiem, mogłam w sumie zrobić lepszy zaczynając od szkicu, koloru bazowego, ustalenia waloru, pierwszego koloru i detalu, detalowania i dopiero koniec, ale wrzucam jaki mam :).

Marta-MisiakProces2_zps5b45dc98.png

 

 

Wymyślony portret z grudnia

jakispanoffic_zpsb5ab2dd9.jpg

 

 

Jakiś szybki bazgroł z grudnia

hand_zps3c09445c.jpg

 

 

Praca z listopada 2013. Coś mi w tym nie pasuje jednak :)

bezmgly_zps9d48a726.jpg

 

Speed Painting, moje okno nad ranem

poranek2_zps02711809.jpg

 

 

Szkice

 

 

 

sketchtodadfffffffffffffy_zps15e1e9c6.png

 

 

 

Pewna celebrytka w wersji Pocahontas - z tej serii miało być więcej prac ale niestety nie miałam na to czasu :(. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda dokończyć. Praca chyba z października

digart_zps1f6c7479.jpg

 

Drzewko

dzefko_zps14c5e93c.png

 

 

A ta praca była pewnym głupim zleceniem. Pewnie dla siebie zrobiłabym ją lepiej :).

kamasutrapozycja_zpsd56ba0ac.jpg

 

ćwiczenia ust i oka :) chyyyba trochę mangowe wyszło

ustasklejkA_zpsa04733ff.jpg

 

 

Takie portrety robiłam w październiku

sklejks_zps332a1e99.jpg~original

 

 

Jakiś samuraj ze zdjęcia

1382790_1422721924618328_70797956_n.jpg

 

A to zrobione zupełnie dla zabawy z teledysku Kanye Westa ;>

zoom_zps9bda2398.jpg

 

 

ballet23ddd-Kopia_zpsf31f7ed0.png

 

Tu już wrzesień

 

kotysklejka_zps13e117d1.jpg~original

 

 

rat2_zpsbdccedf4.jpg

 

A tu taka dziwna praca na zlecenie :)

koncowe3_zpsf36b4a92.png

 

 

Sierpień

 

 

nagaja_zps1c524a53.png

 

Lipiec :)

next_zps3a6b2ca1.png~original

 

Chyba maj

8826b6bdf17c5f8b5fd32abb0d3b3e21-Kopia_zps9c2926a4.jpg

 

A to już rysunki ze stycznia 2013 roku, wtedy dopiero zaczynałam z tabletem

natumbrl_zpsa2222ce7.jpg

natumbrl4_zps37dfa172.jpg

 

sklejka2_zpsd8a7afee.jpg

 

koncowesklejka_zpsf73ca358.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie obserwowałem na bieżąco ale pamiętam Pocahontas i fajny skok jakościowy w stosunku do pierwszej pracy.

niektóre tematy dla mnie zbyt dosłownie pokazane.

widze że nie umiesz sie zdecydować czy plamą czy linią.

Ten pan nawet fajnie to ogarnia

http://thepaulrichards.tumblr.com/

http://babelab.blogspot.com i jego blog nawiązujący trochę do twojej tematyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obserwowałem na bieżąco ale pamiętam Pocahontas i fajny skok jakościowy w stosunku do pierwszej pracy.

niektóre tematy dla mnie zbyt dosłownie pokazane.

widze że nie umiesz sie zdecydować czy plamą czy linią.

Ten pan nawet fajnie to ogarnia

http://thepaulrichards.tumblr.com/

http://babelab.blogspot.com i jego blog nawiązujący trochę do twojej tematyki ;)

 

Fakt, mam problem ze zdecydowaniem się :). Chciałabym mieć własny styl, ale jeszcze mi to nie idzie. Dzięki za linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dorzucam kilka rysunków stworzonych niedawno. Co sądzicie? ;> Portret zrobiony pierwszy raz w programie ArtRage, a dwa ostatnie to półgodzinne speedy na grupę :).

 

Portrait2_zps6672519d.jpg

 

Czerwonedrzewko2_zps94ac8940.png

 

frog_zps00f774ee.png

 

996113_1451784795045374_1740724880_n.jpg

Edytowane przez Miax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie niezły start - pierwszy portret (make-up) świetny! Wymyślony portret średnio mi się podoba - za duże oczy, wszystko za bardzo rozmazane, słabe zaznaczenie materiałów. Fala bardzo fajna (listopad 13), niestety wydaje mi się, że za dużo tam kresek w różne strony i przez to całość wygląda dość chaotycznie. Fajny line-art. Co do ostatnich prac: Fajny malarski efekt na portrecie, to co zauważyłem to usta wydają się byś na wprost obserwatora mimo, że cała twarz jest nieco obrócona. Drzewka mi się nie podobają, ale sam nie wiem dlaczego :P Może to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie niezły start - pierwszy portret (make-up) świetny! Wymyślony portret średnio mi się podoba - za duże oczy, wszystko za bardzo rozmazane, słabe zaznaczenie materiałów. Fala bardzo fajna (listopad 13), niestety wydaje mi się, że za dużo tam kresek w różne strony i przez to całość wygląda dość chaotycznie. Fajny line-art. Co do ostatnich prac: Fajny malarski efekt na portrecie, to co zauważyłem to usta wydają się byś na wprost obserwatora mimo, że cała twarz jest nieco obrócona. Drzewka mi się nie podobają, ale sam nie wiem dlaczego :P Może to kwestia gustu.

 

Też nie bardzo jestem zadowolona z tych drzewek, rysowałam żeby sprawdzić jak mi wyjdą i wyszło dziwnie. Co do fal masz rację chaos, już nie mogę na to patrzeć :D coś mi tam jeszcze nie gra chyba z wodą. A usta w ostatnim portrecie - cholera faktycznie są na wprost! dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh Witam :) widzę że nie tylko ja zdecydowałem się w końcu na założenie tutaj teczki :) też patrzyłem na to forum już dość długo i dopiero wczoraj się zebrałem

 

bardzo podobają mi się ćwiczenia ust i pomysł makijażu w pierwszym portrecie (możliwe że kiedyś go spapuguję hahaha ;D )

 

a co do problemu z nosem to wydaje mi się problem tkwi trochę w jej lewym skrzydle nosa.Skrzydło powinno tak jakby leżeć na poliku a wygląda jakby odstawało (lol ale ciężko to wytłumaczyć słownie haha)

inaczej xD nos sprawia wrażenie że jest narysowany tak jakby z profilu przez lewe skrzydło nosowe (tak mi się wydaję)

normalnie przegroda nosowa lewa bardziej by przypominała kształt comma tak jak robi to prawa a skrzydło nosowe ciągło by się w prawą stronę na policzek (ok zaraz mi głowa wybuchnie hahaha)

muszę powiedzieć że naprawdę tego tak nie zauważyłem dopiero kiedy przeczytałem o tym że coś jest nie tak z nosem zacząłem się przyglądać by może móc jakoś pomóc. starałem się jak mogłem mam nadzieję że chociaż coś tam może faktycznie udało mi się nakierować czy pomóc lol

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh Witam :) widzę że nie tylko ja zdecydowałem się w końcu na założenie tutaj teczki :) też patrzyłem na to forum już dość długo i dopiero wczoraj się zebrałem

 

bardzo podobają mi się ćwiczenia ust i pomysł makijażu w pierwszym portrecie (możliwe że kiedyś go spapuguję hahaha ;D )

 

a co do problemu z nosem to wydaje mi się problem tkwi trochę w jej lewym skrzydle nosa.Skrzydło powinno tak jakby leżeć na poliku a wygląda jakby odstawało (lol ale ciężko to wytłumaczyć słownie haha)

inaczej xD nos sprawia wrażenie że jest narysowany tak jakby z profilu przez lewe skrzydło nosowe (tak mi się wydaję)

normalnie przegroda nosowa lewa bardziej by przypominała kształt comma tak jak robi to prawa a skrzydło nosowe ciągło by się w prawą stronę na policzek (ok zaraz mi głowa wybuchnie hahaha)

muszę powiedzieć że naprawdę tego tak nie zauważyłem dopiero kiedy przeczytałem o tym że coś jest nie tak z nosem zacząłem się przyglądać by może móc jakoś pomóc. starałem się jak mogłem mam nadzieję że chociaż coś tam może faktycznie udało mi się nakierować czy pomóc lol

pozdrawiam.

 

Hej, no właśnie to samo wrażenie odnoszę w tym nosie :) Ale robiłam z głowy co chyba widać więc może dlatego mi tak wyszło. Nic tylko ćwiczyć i ćwiczyć trzeba ^^ mam tylko nadzieję, że w tej kwestii tablet akurat nie gra aż takiej wielkiej roli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na pewno potrzeba dużo cierpliwości haha. Ja mam już czasami ochotę to wszystko rzucić haha bo człowiek robi i robi chciałby już pracować dla jakiegoś studia czy coś a tu jeszcze tyle pracy przed tobą haha ;D

a co do tabletu również mam taką nadzieję ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności