Skocz do zawartości

Dell Precision T7600


drobcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nosze sie z zamiarem zakupu nowej stacji roboczej

Podjaralem sie strasznie tym modelem Dell Precision T7600 (C.A.D.), DUAL Intel® Xeon® E5-2680 8Core,128MB, Win 7 Pro

czyli 2 procki 8 rdzeniowe 2,7Ghz i 128GB ram,Quadro K5000 za 5325 funtow

Tylko czy stosunek ceny do predkości jest ok?

Bo druga opcja to NEW Dell Precision T7600 Dual6Core 3.5G Xeon 64GRam(BIN) 1Tb Win7 za 2370 funtów

czyli 2 procki 6 rdzeniowe 3,5Ghz i 64Gb ram w obu przypadkach 1600 MHz,,wolniejsze dyski chodz ich pojemnosc dla mnie to i tak za malo w obu przypadkach,no i karta grafiki to nizszy poziom 1Gb Nvidia K600

Ale w obecnej stacji 2x xeon quad 2,5Ghz i 16Gb ram karta to ATI FirePro V8800 wiec obecna karta wystarczy,i tak nie renderuje pod GPU a CPU i obsluguje mi 3 monitory

Pytanie brzmi czy nie lepiej kupic dwa tansze Delle i wtedy mam 24,3,5Ghz, a nie 16 2,7Ghz rdzeni i wciaz 128 1600Mhz ram?

Widzialem,ze mozna je laczyc w system rackow,chodz nie wiem jakie koszta takiej budy zeby dwa delle polaczyc w jednej "szafce" http://regmedia.co.uk/2012/04/23/dell_workstation_rack.jpg

No i wciaz mam stara stacje i kolejne 8 rdzeni

Zlozenie samemu chyba nie wchodzi w gre,bo wcale taniej nie wychodzi ze wzgledu na ceny prockow astronomiczne

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności