Skocz do zawartości

wycena - model + 15 renderów


Gość krokers

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krokers

Witam, potrzebuję wycenę do oferty.

 

Do zrobienia model postaci, nieskomplikowany, tułów z pączka, ręce z frytek itp - jest gotowa wizualka niestety nie mogę pokazać. Przeguby w kolanach, łokciach i między częściami. Do tego 15 renderów w różnych pozycjach, różnym oświetleniem. Nie ma skomplikowanych tekstur typu futro/szkło, może będzie lukier.

 

Bardzo będę wdzięczny za przedział cenowy za model + za paczkę renderów. Wycenę proszę wysyłać na [email protected].

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam, potrzebuję wycenę do oferty.

 

Do zrobienia model postaci, nieskomplikowany, tułów z pączka, ręce z frytek itp - jest gotowa wizualka niestety nie mogę pokazać. Przeguby w kolanach, łokciach i między częściami. Do tego 15 renderów w różnych pozycjach, różnym oświetleniem. Nie ma skomplikowanych tekstur typu futro/szkło, może będzie lukier.

 

Bardzo będę wdzięczny za przedział cenowy za model + za paczkę renderów. Wycenę proszę wysyłać na [email protected].

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

 

10 zł, zadowala Cię ?

Nie? to weś tyle na ile cenisz swój czas .... niedługo będą tutaj pytania jak obchodzić się z dziewczyną by dostała orgazmu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krokers
10 zł, zadowala Cię ?

Nie? to weś tyle na ile cenisz swój czas .... niedługo będą tutaj pytania jak obchodzić się z dziewczyną by dostała orgazmu ....

 

Ja nie robie tylko zlecam, potrzebuję wycenę od osoby która robi w 3d jako element większego projektu dla mojego klienta.

 

Jeśli robisz, daj znać za ile i podeślij link do portfolio.

 

PZD

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności