× nie × nie:  0
Strona 64 z 67 PierwszyPierwszy ... 1454596061626364656667 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 669

Wątek: Teczka 3D - Jacob

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Z jednej strony mi miło, a z drugiej czuje oddech ludzi na plecach :D Teraz głównie skupiam się na rzeczach, których nie miałem okazji nigdy robić, aby sprawdzić czy potrafie :)) Czarnucha nigdy nie rzeźbiłem i nigdy nie malowałem takiej skóry od zera, więc wyzwanie lekkie.

Ogólnie cięzko mi się ostatnio zebrać do zrobienia dużej postaci w domu :)

I updejcik aby nie bylo

Member

Podziękowania

Domyślnie

konkurencja jest ogromna, ja sporo czasu poswiecam na ogladanie prac innych, sam wlasciwie nie robie zbyt wiele. Noo sporadycznie jak mi sie zachce ale nie potrafie skupic sie w pelni na konkretnym zagadnieniu, ktore moglbym poddac studiowaniu. Jest tyle rzeczy i zadna z nich nie potrafie ugryzc od wlasciwej strony wiec lece wciaz na tych samych patentach. Ja w ten zawod juz nigdy nie wejde z tym sie pogodzilem ale nie wyobrazam sobie, zeby zakonczyc ta przygode tylko dlatego...hobbystycznie zawsze bede dlubal chocby w zebie ale raczej ciagnie mnie do zbrusha nieprzerwanie. Szkoda, ze dzial 3d na tym forum to praktycznie 8 osob na krzyz i to wszystko. No to jest jednak przygnebiajace troche, nie wiem moze dla mnie starego. Jesli spelniasz sie zawodowo w tym co robisz najlepiej to chyba dobrze. A czy jest to 3d czy grzebanie w samochodach to sprawa drugorzedna zawsze z jednej czy drugiej mozna uczynic zajecie dodatkowe albo hobby i nadal bedzie mialo to sens.

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Polozenie brwi (uniesione) nie odpowiada grymasowi twarzy. Ogolnie grymas jest dosc niespojny. Luk breiowy zmarszczki wskazuja na ciagniecie, ocz neutralne, brwi owlosienie zdziwienie. Troche malomozynski ten murzyn bardziej hindus .

Member

Podziękowania

Domyślnie

Mi tez cos nie siedzi w kwestii tych brwi ciagle, rzuce okiem, dzieki :))

I moze faktycznie za jasny, posprawdzam

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

oczywiscie jakosc niesamowita. Mam jednak wrazenie, że lepsze apilkowanie speculara, by podkreślić bardziej natłuszczone regiony skóry (każdy ma nieco inne) dodałoby wiele realizmu postaci.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Bardziej bym się przyczepił do kształtu ust i nosa (nie szerokosc) jeżeli chodzi o murzyńskość. Tak by jak wylaczysz kolor by powiedz o Murzyn.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie kazdy murzyn ma wargi ogromne jak piła do kosza :))

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

W Afryce wiekszosc. Potem to juz mix tych co nie zdolali uciec z innymi rasami ;p. Ten za to ma takie same usta jak ten twoj lysy wiedzmin ;p zakladam ze z niego wyszedles z modelem?

Member

Podziękowania

Domyślnie

O dziwno model wyszedł z kulki tym razem :))

Member

Podziękowania

Domyślnie

Olaf, co do speca, to musze to jeszcze potestowac. Ogolnie oswietlnie czarnej skóry jest cięzkie, bo musisz mieć duze źródlo światla, a to oznacza, że spec nie jest taki "ciasny". Zastosowałem to, dlatego się może wydawać równomierny, ale potestuje :)

Uprawnienia umieszczania postów