× nie × nie:  0
Strona 6 z 67 PierwszyPierwszy 12345678910111656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 664

Wątek: Teczka 3D - Jacob

Member
    Awatar Kord
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Bardzo mi się podoba Twój progress jaki pokazujesz od pierwszego postu. Ostatnia praca spoko, dużo Ci zajęła czasu?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzieki wielke :)

Akurat to torso okolo 5-6h, ale glownie dlatego, ze skupialem sie poprawnym ulozeniu miesni, ogladalem mnostwo obrazkow itp :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kolejne torso, tym razem staralem sie zrobic "normalne", bez widocznych wszystkich miesni :) Uwagi mile widziane.

Ostatnio edytowane przez JackTheRippy ; 13-01-15 o 22:48

Member

Podziękowania

Domyślnie

Zrobilem ostatnio bust bazujac na concepcie zrobionym przez kolezanke :) Niestety, zbroje musialem ominac, za malo skilla i byloby to czasochlonne, a chce sie skupic na ComicConie ;p

Member

Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajna praca:) widać bardzo dużą poprawę w ten rok(dziś właśnie mija z tego co widzę!:D)
    Nie znam się, aczkolwiek postarałbym się dodać na Twoim miejscu mu brwi, brwi moim zdaniem dużo dają postaci, wiesz to tak jak człowiek bez brwi:D całkiem inaczej wygląda. No i ten kolczyk na jego lewym uchu trochę zdeformować, może trochę wydłużyć, zwężać, powygniatać :D
    jeszcze raz gratuluję progresu i życzę powodzenia!:)

Pozdrawiam

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wow, nawet nie zauwazylem, ze minal rok :D Dzieki za mile slowa. Niestety, robilem to na lapku i fibermesh by go spalil gdybym staral sie brwi dodac :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

no minął minął:D idź oblać :D
    co do "miłych słów"... ja mowie po prostu to co widzę :) bardzo przyjemnie się patrzy na prace kogoś kto łamie symetrię:D
    brak symetrii w twarzy, strasznie poprawia jej jakość, nadaje charakteru :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wiec zaczalem robic postac na ComicCon, tematem jest "fuzja" dwoch postaci z komiskow, ja akurat wybralem polaczenie Green Arrow + Iron Man. Postac bede bazowal na aktorze, ktory gra w serialu glowna role, Stephen Amell. Moze porywam sie z motyka na slonce, ale chce zrobic swoja pierwsza "pelna" postac, retopologie, tekstury i render porzadny :) Oczywiscie, nie licze nawet na top100, ale bedzie to dobra nauka, pierwszy raz bede mial deadline na cos i jak nigdy, poswiece modelowi cale dwa miesiace.

Wiec zaczalem od blokowania glownego ciala, bez wiekoszosci miesni, dodalem jedynie te, ktory mi byly potrzebne(i ktore znam) aby zobrazowac sobie jak ma wygladac. Bylbym wdzieczny, gdyby ktos mi doradzil czy ogolne proporcje ciala sa w porzadku, nigdy takowego jeszcze nie robilem, wiec nie mam takiej wprawy w oku jak wiekszosc ludzi tutaj ;)

Member

Podziękowania

Domyślnie

ja sie totalnie nie znam, ale coś mi nie gra :D jakby za chude nogi, albo głowa za duża, możliwe, że głupoty gadam, ale tak ja to widzę :D
    Ps. Fuzja to mi sie tylko z DBZ kojarzy :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nagi sa za chude jak i reszta :) Jak pisalem, nie dodawalem jeszcze miesni nigdzie, chodzi mi tylko o proporcje ciala (głowa ---> stopy). Dla mnie jest spoko, ale szukam wprawnego oka by doradziło :P

Uprawnienia umieszczania postów