Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Za bardzo realistyczna. Usta są wporzo ale oczy i kształt buźki troszku za prawdziwy.

W porównaniu z elkfą z refki mało sexappealu. Twarz z refki ma więcej tłuszczu, prawie jak u dziecka, a oczy są bardzo szerokie.

 

No ale brak włosów i rzęs robi na pewno swoje.

 

Tak czy inaczej świetna buźka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kurcze, w sumie moglem wspomniec, ze odchodze od tego konceptu :P Brak weny ostatnio na robienie czegos z obrazka, po prostu sobie rzebie ryjek i moze oteksturuje.

 

Ale i tak troche go wlasnie zmieniam, bo za bardzo mi przypomina projekt poprzedni.

Edytowane przez JackTheRippy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo mam tendencje do olewania spraw, ktorych i tak nie bedzie widac ;) Z wlosami ciezko, to rzuty z Marmoseta, glupioby bylo peachfuzz dodawac jako geometrie

 

@to nie pomoze, rudzi nie maja duszy

 

musze jakies ciekawsze ubranko ogarnac

 

LvZ08y0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jakby struktura wokoło oka jest źle zbudowana. Zdaje się zbyt płasko i jednolicie. Może oczodoły i oko delikatnie głębiej powinny być osadzone? Tłuszczyk co się zbiera z przodu pod oczodołem troszkę [wygóglowałem Inferior orbital i nasolabial compartments], delikatnie uwypuklić.

 

Sylwetka jest bardzo ładna - usta, nos. Tylko ta ogólna budowa oka i oczodołów mi się jakoś nie podoba.

 

Tak sobie patrzę na zdjęcia i to chyba to co starałem się opisać

https://www.google.com/search?q=female+face+side&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiP95Dg2Y7bAhXICywKHcEPBxsQ_AUICigB&biw=1479&bih=812#imgrc=_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche cofne zew. czesc oczodolu do tylu, ale to tyle. Po tym co obserwuje u ludzi w tramwaju po 2h dziennie, to stwierdzam, ze nie ma czegos takiego jak idealna czaszka, gdybym wyrzebil 80% z nich to by mnie ludzie odeslali do nauki anatomii.

 

Albo to po prostu urok irlandzyczkow, oni maja skurwione geny przez dymanie sie w rodzine pokoleniami, ze naprawde ich twarze powinny byc na wystawach w muzeum, a nie azjatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Jak uczyłem się o budowie ludzkich twarzy, to jest taka maskara, że te wszystkie "szablony" można sobie w dupę wsadzić, i większość game-artowych ideałów po prostu nie istnieje. Wyluzowałem w tym temacie strasznie - proporcje to fake news ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszy popraw bo wyglądają bardzo jednokierunkowo i jedna długość maja. Oczy do mnie nie przemawiają, za duże tęczówki. Ogólnie jakoś tego nie czuje wiec nie napisze ze mi się podoba. A ok kierunki wlosow na głowie fajne ,ale sam wlaso wydaje się gruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta poprzednia wersja ochydna byla :))

 

Nie wiem z kumplem w pracy siedzieliśmy i obaj stwierdzilismy ze duz straciles na podobienstwie... Chyba ze wyciagnales jakies nowe zdjecia ze schudla... ale do tej z gry o tron bardziej w tych 2 katach byla podobna z poprzedniej wersji niz teraz gdzie podostrzyles policzki i zminiles worki pod oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ta poprzednia wersja pasowala do niej bardziej jesli bym robil z jakiegos sezonu 4-5, bo byla mlodsza, ale celuje w najnowszy sezon. Na pewno potrzebuje jeszcze troche poprawek i wygladzenia w niektorych miejscach(nasolabial np.)

 

A5RCa40.jpg

Hg3QUNv.jpg

 

Bedzie to cala postać, ale zapewne bedzie to dluzszy projekt, bo po przeprowadzcce do Wawy to sie leniwy zrobilem i skacze duzo :)) Teraz tylko jakis bust zrobie bazujac na tym aby wrzucic cos przed Promised Land'em.

 

 

ust9FGB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności