Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

murzynek jakos srednio mi lezy, ta babeczka w tej marynareczce z poprzedniej strony jest aldente tzn, taka jak lubie...pamietaj tez, ze wysrubowales swoje postacii do poziomu przez wiekszosc z nas nieosiagalnego na chwile obecna jakkolwiek demotywujaco dla niektorych to zabrzmi(mam nadzieje, ze sie myle), dlatego tez, wymaga sie od Ciebiecoraz wiecej lub conajmniej tego co zwykles pokazywac i uznane bylo to przez wiekszosc jako wzor do nasladowania.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mi miło, a z drugiej czuje oddech ludzi na plecach :D Teraz głównie skupiam się na rzeczach, których nie miałem okazji nigdy robić, aby sprawdzić czy potrafie :)) Czarnucha nigdy nie rzeźbiłem i nigdy nie malowałem takiej skóry od zera, więc wyzwanie lekkie.

 

Ogólnie cięzko mi się ostatnio zebrać do zrobienia dużej postaci w domu :)

 

I updejcik aby nie bylo

 

fkGjwNR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencja jest ogromna, ja sporo czasu poswiecam na ogladanie prac innych, sam wlasciwie nie robie zbyt wiele. Noo sporadycznie jak mi sie zachce ale nie potrafie skupic sie w pelni na konkretnym zagadnieniu, ktore moglbym poddac studiowaniu. Jest tyle rzeczy i zadna z nich nie potrafie ugryzc od wlasciwej strony wiec lece wciaz na tych samych patentach. Ja w ten zawod juz nigdy nie wejde z tym sie pogodzilem ale nie wyobrazam sobie, zeby zakonczyc ta przygode tylko dlatego...hobbystycznie zawsze bede dlubal chocby w zebie ale raczej ciagnie mnie do zbrusha nieprzerwanie. Szkoda, ze dzial 3d na tym forum to praktycznie 8 osob na krzyz i to wszystko. No to jest jednak przygnebiajace troche, nie wiem moze dla mnie starego. Jesli spelniasz sie zawodowo w tym co robisz najlepiej to chyba dobrze. A czy jest to 3d czy grzebanie w samochodach to sprawa drugorzedna zawsze z jednej czy drugiej mozna uczynic zajecie dodatkowe albo hobby i nadal bedzie mialo to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nieszczęście jest nawet bardzo podobny do referencji :( Z wyjątkiem piegów.

 

Sebaxor, obczaj sobie wygląd Afroamerykanów. Są czarni i niestety nie każdy wygląda jak z komiksu

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&biw=1686&bih=854&tbm=isch&sa=1&ei=9A3QW4SUIMWzswHsybHYBw&q=black+ho0llywood+actros&oq=black+ho0llywood+actros&gs_l=img.3...2448.4338.0.4425.11.11.0.0.0.0.158.764.10j1.11.0....0...1c.1.64.img..1.1.69...0i7i30k1j0i8i30k1.0.EpALXK0RH0g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności