Skocz do zawartości

Danie dnia


Jaslin

Rekomendowane odpowiedzi

Z budynku wyszła Kaśka. Jej ojciec, programista, nadał jej to starodawne imię ku pamięci czasom gdy komputery dopiero się rozwijały i wchodziły do użytku publicznego (to chyba było jakoś na początku 21 wieku, dawno w każdym bądź razie). Od razu poczuła wibracje w dole czaszki wywołane komunikatorem wbudowanym w jej roboczy hełm detektywa. To komenda policji, już dostali sygnał, że opuściła swój apartament.

- Hej Martox, co dziś w menu?

- Zwłoki na skrzyżowaniu Saturiańskiej i Rewolucji Kosmicznej... a Kaśka? lubisz jabłka?

 

szkic.jpg

 

Scena przedstawia panią detektyw, która dotarła na miejsce zbrodni, jest w uniformie, który wyostrza jej wszystkie zmysły i rejestruje wszelkie wskazówki z miejsca zbrodni. Jest i trup: owinięty w szmaty, przebity drągiem plazmowym, z jabłkiem w buzi (jak wieprz przygotowany do upieczenia)

Edytowane przez Jaslin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, Fajny art. Twój? Model wygląda także dobrze, Podoba mi się stuf na rękach. Czym robisz?

Fajnie by było ,żebyś edytowała posty zamiast pisać jeden pod drugim, szczególnie jak wrzucasz coś jednego dnia. Po dłuższej przerwie odświeżenie zazwyczaj jest przydatne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dziękuję (nie doczytałam)

nie obyło się bez ponownego renderu i postprodukcji, ale w końcu uwielbiam to robić :)

 

przeedytowałam poprzedni post, żeby nie było wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności