Skocz do zawartości

czarodziej ilustracja


olaf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OOoooOOoo!!!! Olaf rysuje, nie wierzyłem, że kiedyś coś takiego zobaczę :-) Mi się podoba, lubię takie klimaty z "niebieskim" światłem, które rozświetla scenę. Trochę bym tę skałę z tyłu, zwłąszcza górny prawy róg, zrobił tak aby wyglądało na jaskinię, aby to wejście z tyłu było w nią wciśnięte, bo tak to ucieka w dal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubranie czarodzieja prezentuje się bardzo fajnie, skałki po bokach również, ale twarz moim zdaniem wygląda kiepsko. Jest tam tak nadźgane różnych kresek, że trochę zatraca się cała bryła i na pierwszy rzut oka wygląda jak bohomaz (ta twarz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clash of Wizards? XD Serio? ... ... to tylko czekać jak słowo "clash" też będzie okryte copyrightsami xD ;)

 

Ok, a tak serio to bardzo mi się podoba jak wyrenderowałeś ten kawałek grafiki:

rBrvM04.jpg

Wydaje mi się że kompozycja jest zbyt centralna, i że oba źródła światła są za bardzo kontrastowe, za kolorowe i zbyt jasne. próbowałam zrobić overa ale ta grafika zbyt dużo pracy jeszcze wymaga zeby szybko zrobić overa :P Tło jest niedopracowane a ja jestem beznadziejna w tłach, więc w tym aspekcie Ci nie pomogę ^^" jednak jeśli wyrenderujesz całość tak ładnie jak ubranie, to się szykuje fajna grafika :3 a jeśli nie masz czasu na renderowanie to weź po prostu całość tła (wszystko za postacią) zbluruj, a ostrą pozostaw tylko postać i ten efekt magii ;D

Edytowane przez telthona
grafika sie nie wkleiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx telka. Z 6h nad tym siedzialem i wiecej nie moge. Chyba zrobie to co zwykle sie robi. Naloze tekstuty przefiltruje jakies foto i rzuce blura tak jjak mowisz. Tez mi centrum przeszkadza ale to tlo do menu wiec obleci. Aha twarz tez chyba fotka jakas zalatwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) też można. dasz znać jak ta gierka będzie zrobiona? Ciągle robisz jakieś fajne gierki, dajesz do pogrania jakieś prototypy a potem o tym zapominam i nie ma jak pograć w finalną wersje :D Mógłbyś robić jakieś takie updaty z linkami lub przynajmniej tytułami tych gier i gdzie je można znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ten fragment który zaznaczyła Telthona też mi się najbardziej podoba :) Za to strasznie razi mnie ta skałka z lewej strony. Warto byłoby dodać jakieś particle, unoszące się pyłki, dym i inne cuda na kiju. W tej dziurze jeśli ją zostawisz to możnaby dodać mrugajace oczy potwora, chociaż pomysł Telthony z zblurowanym tłem lepszy wg. mnie :)

 

Zrobiłam bardzo szybki overpaint; mam nadzieję że pokazuje o co mi chodzi.

overp_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za over faktycznie zmiana kompo duzo zmienia. Pomysle jak to poprawić. Mam nadzieje, ze jest to na warstwach jakos sensownie rozłozone, mam glupi zwyczaj nie zmieniania warstw jak maluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumax: ten over którego ja robiłam miał niemal taka samą kompozycje xD

olaf: zawsze masz lasso :3 możesz spłaszczyć całość zaznaczyć kolesia skopiować go, wkleić na oddzielną warstwe i domalować tło pod spodem. wiadomo że więcej z tym zabawy ale nie jest to nic czego nie dałoby się zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo dałbym rade ;) Mysle co fajnego na lewą wrzucić by budowało story z gry. Jak sobie ludzie w menu startowym wymysla, ze graja w coś epickiego, to moge odpuscić grafe w gameplayu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Telthona - a ja za to zrobiłam tego overa używając techniki jaką właśnie podałaś :D

 

@ olaf - hm, moze przyczajony wielki smok albo epicki widok na epicką komnatę złego maga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności