Skocz do zawartości

Postać 3D - Bouygues - Soldier


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przedstawiam jeden z naszych ostatnich projektów nad którym pracowaliśmy wspólnie w ArsThanea dla Beouygues Telecom 4G service. We współpracy z agencją DDB Paris połączylismy 3D z fotografią, czym zajęli się Karol Klonowski oraz Marcin Kowalski, nad wszystkim czuwał Piotr Jaworowski.

 

Tło jest również zasługą chłopaków z 2D którzy wykonali kawał dobrej roboty.

 

Jeśli chodzi o część 3D - Artur Szymczak zajął się modelowaniem całej zbroi, bazując na koncepcie stworzonym przez Mikołaja Piszczako. Ja pracowałem nad teksturowaniem, oświetlaniem i renderingiem.

 

Co do samego procesu tworzenia od strony 3D, Artur do modelowania posłużył się XSi'em , ja bazowe tekstury nałożyłem w Mudboxie , natomiast detalem i innymi mapami niż Diffuse zająłem się w Photoshopie.

 

Client: Bouygues Telecom

Agency: DDB Paris

Production Studio: Ars Thanea

 

 

Executive Creative Director: Peter Jaworowski

Production Director: Marcin Molski

Concept Artist: Mikolaj Piszczako

3D Artists: Piotr Nowacki, Artur Szymczak

Digital Artists: Karol Klonowski, Marcin Kowalski

Producer: Joanna Bak

 

01.jpg

 

 

02.jpg

 

 

03.jpg

 

 

04.jpg

 

 

05.jpg

 

 

06.jpg

 

Proces:

 

07.jpg

 

08.jpg

 

09.jpg

 

10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mogłeś dodac mu odznakę i powiedzieć, że to detektyw jak połowa osób biorących w udział w konkursie "Future Detective", świetna praca bardzo mi przypasowała.

 

 

 

ej biolo_idioto zal sciska? trzeba bylo wziac udzial w konkursie a nie .....

 

swietna praca 5*!

Edytowane przez CzAk1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie są robione dziurki na śrubeczki bo z wire frame to one nie wynikają sculpt?

 

Tak zwane floating geometry, czy jakos tak :D Zatem ta geometria unosi się lekko nad właściwą oraz nie rzuca cienia, ustawiona pod kamerę. Pewnie osobom od low-poly ta definicja będzie bliższa. Postanowiliśmy wykorzystać ją i tutaj, biorąc pod uwagę fakt, ze będzie to statyczny obrazek. Mam nadzieje, ze pomogłem : )

 

Fantastyczna praca , szkoda ze w takiej rozdzielczości i w pion bo się na ekran nie da wrzucić jako tło :)

 

No niestety , tylko pion : )

 

 

 

Dziekuję w imieniu teamu za miłe słowa : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwane floating geometry, czy jakos tak :D Zatem ta geometria unosi się lekko nad właściwą oraz nie rzuca cienia, ustawiona pod kamerę. Pewnie osobom od low-poly ta definicja będzie bliższa. Postanowiliśmy wykorzystać ją i tutaj, biorąc pod uwagę fakt, ze będzie to statyczny obrazek. Mam nadzieje, ze pomogłem : )

 

no ja robie w game arcie więc Znane :D ale nie sądziłem żę na renderze wireframe to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej biolo_idioto zal sciska? trzeba bylo wziac udzial w konkursie a nie .....

 

swietna praca 5*!

 

Żal? Nie! gratuluję koledze świetnej pracy, a to, że część teraz oburzonych osób nie zrozumiała tematu konkursu cóż..

najwidoczniej jesteś jednym z nich. A następnym razem, zastanów się dwie minuty, bo znowu Cię będzie ktoś musiał poprawiać jak uczniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności