Skocz do zawartości

Godzilla - najnowszy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak, tylko ciekawe po którym fragmencie wnioskujecie że to Nowy Jork będzie niszczony?

no bo chyba nie po tym fragmencie w którym jest pokazana replika statuy wolności znajdującej się w Las Vegas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli oryginalne story, ze Godzilla powstala w wyniku promieniowania radioaktywnego stała się niewygodna i troche to zmieniono?

W sumie zapowiada sie na spoko film, ale japonczykom wspolczuje. Maja caly kult godzilli a dostaja jakies syfy na licencji. Cos jak nowe trylogie i seriale star warsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym japońskim filmie godzilla była jedynie obudzona wybuchami atomowymi, dopiero później pojawiła się historia z napromieniowaniem itp ;)

A filmu nie mogę się doczekać, zapowiada się smakowicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli oryginalne story, ze Godzilla powstala w wyniku promieniowania radioaktywnego stała się niewygodna i troche to zmieniono?

 

W filmach było różnie. Co dekada to inna geneza. Raz, że mutant z promieniowania, innym razem potwór wybudzony z dna oceanu. W innych filmach wychodziła z dna wulkanu (total badass).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tak się składa że grałem w tego gniota od Chmielarza, no i tam też był duży potworek ale co z tego w większości gier są jakieś potworki większe, mniejsze whatever po co od razu mieszać do tej słabej gry Gojirię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wreszcie świetne kompozycje obrazów, gdzie efekty wyglądają jak świetne doświetlenie planów.

Zachwycają mnie trzy już 'troglodydowe' dzieła: Ósmy Pasażer... Łowca Andro... nowa Nadzie...; wszystkie maja świetną, własną głębię obrazu . Doskonale śledzi się detal. Tu coś takiego tez dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności