Skocz do zawartości

[tcwik] fLOW ;*


Rekomendowane odpowiedzi

Super postać. Jedyna rzecz, która rzuciła mi się w oczy to, że w widoku z tyłu, ręce są tak wycieniowane, że wydają się wychylone w naszą stronę. Albo to wina ostrych krawędzi tego zegarka - przykuwa oko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mnie uderzyła perspektywa - bardzo nielogiczna - na tej grafice. Przewinąłem w górę i wygląda, że taka maniera. Jeżeli zamierzone spoko, w innym wypadku trochę rozbija scenę na osobne kompozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badassky, THXX

 

intq49, ok.15-30 minut szkice , zero zdjeć czasami 3d ale za bardzo spowalnia proces, głównie chodzi o szybkie bardziej linearne bazgranie; linią, selekcja i gradientami

bo to niezzły czill ;czysty *szop bez foto jaki lubie najbardziej; i ciekawa forma szukania pomysłow kształtów ujęć etc.

 

olaf , staram sie zmiescić w czasie primoo a czy to super siedzi to niewiem.. narazie mnie robi; pobazgram takich ze 100 to ocenie czy bylo warto heheeh

 

 

wlkyxqf5r3t6.jpg

caxivodux4gc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, jak to są rzeczy robione na czas, to wychodzą świetnie. Ile dajesz sobie na jeden slajd?

Edit: ok napisałeś, nie wyłapałem liczby w tłumie liter ;) Czas naprawdę niezły.

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Olaf, z tym 'czasem' to jakos nienajaważniejsze dla mnie , chodzi mi tylko o opracowanie systemu bazgrania co mnie nie zmęczy XD a bedzie wystarczająco spójny i informatywny ... , narazie mnie nie nudzi a to najważniejsze .. chyba. ;zawsze podobały mi sie prace Sparth'a i lingy0 ;

 

grcyksb3q26w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności