Skocz do zawartości

Nagroda publiczności 3D - głosowanie


adek

Najlepsza praca w kategorii 3D  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza praca w kategorii 3D

    • bakteria
      13
    • brave
      12
    • deshu
      1
    • eden-3d
      1
    • gumen
      0
    • jaslin
      2
    • lukaa
      2
    • mateusz_s
      3
    • mookie
      28
    • Olhado
      4
    • Piwczyk
      1
    • plasti
      3
    • Quentin
      55
    • rentrax
      3
    • rino
      18
    • Sebazx6r
      2
    • TheCapo
      0
    • ttaaddeekk
      45


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zagłosowałem na pracę, która pewnie nie zostanie doceniona przez wyborców (ale mam nadzieję, że jury zrobi nam niespodziankę) - a więc brave, fajny styl, bardzo sympatyczna historyjka i to jak opowiedziana! Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciężko się zdecydować. Chyba najlepiej pod względem klimatu wypadł Quentin, ale jako, że od początku podobał mi się pomysł Olhado (mimo iż technicznie chyba nie jest najlepsza ze wszystkich, co nie znaczy że jest słaba) to głosuje na niego - Ten wyraz twarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się było zdecydować.

Moim subiektywnym zdaniem jest kilku faworytów:

ttaaddeekk - pełen profesjonalizm, jest jakaś epickość w jego pracy i podoba mi się przewrotny pomysł połączenia sci-fi ze staromodnym trikiem z gazetą z wyciętymi otworami na oczy

rino - zabawny i ciekawy pomysł, świetne wykonanie, gdzie by nie spojrzeć jest jakiś zabawny element który sprawia, że się uśmiecham

Quentin - równie pro jak ttaaddeekk, aczkolwiek zabrakło mi chyba osadzenia w jakimś bardziej wyrazistym tle które coś dopowiada do pierwszego planu

mookie - zabawne, świetny klimat, bardzo mi się podoba, niestety trochę za mało "future..."

bakteria - gdyby ta praca była doszlifowana tak jak ttaaddkkaa i Quentina to miałbym 3 pierwsze miejsca, teraz niestety jak na nią patrzę, przypomina mi trochę screenshoot'a z jakiejś gry, brakuje chyba emocji, a przecież wszystkie elementy same w sobie są świetne.

W drodze eliminacji wahałem się już między ttaaddkiem i Quentinem i wybrałem tego pierwszego.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poszedł na Quentina. Naprawde wysoki poziom chłopaki. Dobrze się kibicowało. Moim zdaniem warsztatowo egzekwo ttaaddeekk i Quentin. Różne techniki, różny klimat i świetne rezultaty.

Potem kolejno w moim przekonaniu:

brave

mookie

bakteria, rino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

Zastanawiałem się między Quentinem a ttaaddkkiieemm ;)

I ostatecznie zagłosowałem na ttaaddkkaa. Za to że mógłbym po samej pracy rozpoznać temat pracy, za to, że widać, że jest to detektyw po otworach w gazecie :)

Ale prace na tym samym wysokim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Quentin - genialny klimat i wykonanie! Czułem na początku bitwy, że tego typu praca wygra: dopracowana na maksa, interesująca postać, a nie zabawy w dużo elementów, których nie będzie czasu wykonać na najlepszym poziomie. Więc życzę, żeby moje przewidywania się spełniły i gratuluję!

 

2. ttaaddeekk - nie daję pierwszego, bo mi akurat ten pomysł z gazetą kłóci się z klimatem całości. Gazeta jest dobra w starodawnym samochodzie, albo w kawiarni, ale nie na dachu budynku, gdy przez wycięte dziury i tak widać te promienie, więc to żaden kamuflaż ;p

A styl wykonania tej pracy (poważny i klimatowy) nie pozwolił mi odebrać tego jako żart. Ale to takie subiektywne odczucie.

Tło dużo lepsze niż u Quentina.

Gratulacje za umiejętności i życzę powodzenia!

 

3. brave - pojechane po bandzie pod kątem wyobraźni i bardzo oryginalnej stylistyki. Wykonanie też na wysokim poziomie. Również gratuluję i życzę powodzenia!

 

Dla poprawy humoru przedstawię mój pomysł sklejony z obrazków z google grafika, z którym miałem wystartować, ale teraz nie żałuję, bo z Wami raczej bym nie wygrał ;D A i roboty miałbym dużo.

System robodetektywów skanujący ludzkie umysły, miał prowadzić śledztwa w przestępstwach, które się jeszcze nie wydarzyły. I oczywiście nadlatujący robodetektyw zdąża w ostatniej chwili, ratując niewiastę od psychopatycznego mordercy :)

https://www.dropbox.com/s/2xymijqonrbqv4e/Koncept%2001.jpg

Pozdrawiam i mam nadzieję, że w następnej bitwie wystartuję w końcu i ukończę coś fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności