Skocz do zawartości

Czas renderingu WAZNE HELP


ItsAgainMe

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że robię prace dyplomowa w 3ds maxie. Nie znam tego programu, używałem go pierwszy raz, ale dzięki wielu poradnikom udało mi się wymodelowac coś konkretnego. Został mi tydzień do oddania dyplomu, i przedwczoraj zacząłem renderowanie, ale coś na pewno źle zrobiłem bo 3ds max straszy niemożliwym czasem do końca. Pierwsze dwie fazy prepass, zrobiły się w ok 4 godziny. Później było napisane ze do końca trzeciej pozostało 40h, ale okazało skończyła się ona gdy wrocilem tego samego dnia do domu. Teraz czwarta faza robi się już 18 godzin i jest napisane że zostało 200h! Co mam robić? :( render jest bardzo duży, ma wymiary ok 5000x 10500 px, rozdzielczość 150dpi. renderuje vrayem z vraysun i mapa nieba w hdri. Użyłem ustawień znalezionych w necie, stad ale zmieniłem very low na very high... Mam Windowsa 7 64bit, 8gb ramu, Intel core i7, nvidie geforce 660m 2gb. Mam anulowac renderowanie I zmienić jakieś ustawienia, czy łudzić się ze proces skonczy sie szybciej niż pokazuje? POMOCY, TO NAPRAWDE WAZNE

Edytowane przez ItsAgainMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności