Skocz do zawartości

Intuos Pro Special Edition (nr modelu: PTH-651/S) za 849,95zł + 30zł przesyłka


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nie podpadnie to pod kategorię "natrętne reklamy" ale właśnie dostałem ofertę na maila (w żaden sposób nie jestem związany z tym sklepem - to tak gwoli ścisłości).

 

http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs/45502/Bezprzewodowy_tablet_piorkowy_Wacom_Intuos_Pro_Special_Edition_z_technologia_wielodotykowych_gestow/

 

Więc jak ktoś się nosi z zamiarem kupna tabletu - to wydaje się być niezła cena za Intuos'a nowego.

Warto by się znawcy wypowiedzieli też czy cena jest dobra za ten sprzęt - przyznam że od czasu kupna własnego 3 lata temu - kompletnie się nie interesowałem tym segmentem.

 

Nie wiem jak z rzetelnością sklepu (jest tam jakieś forum - można popytać).

 

Pozdrawiam - Loki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rzetelność sklepu podobno jest... miejscami wątpliwa :)

Jak by ktoś był zainteresowany kupnem to radzę poczytać. Dosyć często zdarza się, że opis przedmiotu różnił się od zdjęć - np. ze zdjęć wynikało że prodkut jest dostępny w nowszej wersji niż wynikało to z opisu.

Był chyba jakiś kwiatek z ofertą komputera, gdzie później okazało się że nie ma w nim procesora itp. I warto dowiedzieć się jak wygląda sprawa z gwarancją, bo na to użytkownicy też narzekali.

 

Aczkolwiek ja tam kupiłem ze dwie pierdoły i nie miałem żadnych problemów, a czasami można trafić tam na jakąś ciekawą ofertę.

Tylko uczulam co by nikt się nie przejechał

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności