Skocz do zawartości

Teczka Slim Racing Lawn Mower


Slim_

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany "kosiarką" Hondy Mean Mower postanowiłem trochę zmodyfikować traktorek który kiedyś zrobiłem. Poniżej efekty

YO2A3ys.png

GZumANH.png

zUXEOsp.png

1TGu9pr.png

KKCARKM.jpg

 

Tak wyglądał wcześniej

5rZT1Ft.jpg

 

Nie mam pomysłu jak połączyć przednie skrzydło z przodem kosiary bo jak na razie to raczej komicznie wygląda.

Edytowane przez Slim_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@WIKTOR nie myślałem jeszcze o malowaniu, ale świetny pomysł podsunąłeś ;D podpowiedz jeszcze jak to skrzydło połączyć z przodem ;)

Myślę że barwy Lotusa albo właśnie Martini mogły by być ciekawe, ale pewnie pomaluję go w czerwone byki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za propozycje ;) Dobrze że przypomniałeś o lusterkach. Chciałem ją zrobić w stylu typowo racingowym. Wydaje mi się że taki pełny kubełek średnio będzie pasował bo jest za duży. Kierownica zrobiona, pewnie zrobię odpinaną bo moze być problem z wsiadaniem. Mało miejsca. Zwiększyłem trochę rozstaw osi z tylu bo był problem ze stabilnością ;) Nie wiem jak połaczyć te dodatkowe nadkola z nadwoziem.

Myślałem żeby zrobić z tyłu zawiechę typu pushrod bo brakuje miejsca na sprężyny. Ustawił bym je pionowo w tej niby ramie. Mogło by ciekawie wygladać. Myślałem żeby wydech poprowadzić w miejscu tylnych lamp.

Podwójne zaciski i solidna tarcza powinny dać radę ;)

BhsmzFn.jpg

ZadzAvg.jpg

OywQrtC.jpg

kRONBCV.jpg

7uJEK9t.jpg

1be5mlq.jpg

jljMEjq.jpg

CS6I74n.jpg

zNKPxGU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kosiarką przerwa jak na razie, czekam na nowe części :)

Myślę że nie ma sensu otwierać nowego wątku, więc w tym będę zamieszczał postępy z nowego projektu

KAI T-50

802CUTx.jpg

qAURFsK.jpg

AWqC8C3.jpg

bXuzlUM.jpg

rgGU5l7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wygląda co raz ciekawiej. Co do samej sceny: popracuj nad kadrowaniem, bo nie widać w sumie co ważniejsze pas startowy czy samolot czy też niebo. Zmniejszyłbym ten AO ( zmień z czerni na jakiś szary lub kolor podłoża - teraz daje wyraźny cień pod kadłubem. Zobacz na to zdjęcie . Spód pomimo ciemnego malowania jest jaśniejszy, wyraźniejszy, każdy detal jest widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności