Skocz do zawartości

Artyshan

Rekomendowane odpowiedzi

Taka tam teczka - póki co bardzo skromna, mam nadzieję ją stale rozbudowywać. Dopiero zaczynam z pracą na tablecie, więc wszelkie krytyki i uwagi przyjmę z wdzięcznością :)

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

89065529786700025162.png

 

21562432321449339211.jpg

 

37679618869773019425.jpg

Edytowane przez Artyshan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Conscent

Bardzo fajne prace ,nie mam do czego się przyczepiać bo mój poziom rysunku jest dość słaby . Będziesz dokańczać 3 prace? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Ta ruda ma zbyt płaską przestrzeń między brwiami. Tam powinno być wgłębienie. Skoor światło idze z prawej lekko od góry to lewa część nosa, powinna być ciemniejsza. Punkt środkowy brody,czy jak to nazwać jest zawsze poniżej środka ust. Tutaj mam wrażenie że broda leci w lewo.

Mogłeś dodać więcej koloru. Oczy aż proszą się o troche żółci. Za mało kolorów,za dużo czerni. Ludzie mają różne usta wiadomo. Ale tutaj chyba dolna warga jest zbyt nadmuchana w stosunku do górnej. Ogólnie nie jest nieźle.

Ten pojazd jest fajny. Mogłeś dodać obok kilka szkiców z innych stron. Wtedy było by widać jego budowe (skoro to projekt,a nie ilustracja.) . Ale fajnie jest.

W trzecim obrazku można by dodać jakieś postaci zeby było widać skale. Wiem,że po prawej jest jakaś architektura i z tyłu również.

Mówie, co ja bym dodał. I w sumie nie widzę tutaj żadnej historii, a dobrze jak jest na ilustracji. Fajnie jakby ten robot strzelał do ludzi, albo przeszukiwał zwłoki, może to być pojazd bojowy, czy coś. Wszystko jedno.

To co piszę to moje subiektywne oceny. Nie traktuj tego jak pisma świętego.

Prace mają potencjał,tak sądze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz G - dzięki za uwagi, nigdy nie byłem dobry z anatomii :D

Conscent - raczej nie, wydaje mi się że podczas nauki lepiej robić więcej rysunków i zostawiać w fazie w której cokolwiek przedstawiają ;) muszę ogarnąć najpierw kompozycję, światłocień, perspektywę itp - detale to już zabawa i będę się w nie bawił jak już będę pewnie czuł podstawy ;)

Edytowane przez Artyshan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :)

Ja póki co nie mam zastrzeżeń. Bardzo ładny start! Czekamy na więcej!

 

Jedyną uwagę chcę Ci zwrócić na posiadanie miniaturki teczki, żeby było widać co się w teczce dzieje z poziomu przeglądania wątków. Teraz nie masz załącznika (miniaturki) i teczka ginie w morzu załączników innych teczek. Miniaturka powinna mieć jakieś 100x100 px w gifie i dodajesz ją z poziomu opcji zaawansowanych (musisz wejść w zaawansowaną edycję pierwszego posta, otworzyć okienko "zarządzaj załącznikami", wgrać miniaturkę, zapisać, zamknąć okienko i zapisać edytowany post z miniaturką. Brzmi skomplikowanie ale jest to całkiem proste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D te dwa ostatnie całkiem ładnie ze sobą grają, aczkolwiek huśtawka na drzewie mogła by być zarysowana znacznie mniejszym pędzelkiem :)

 

PS: nie wyświetlają Ci się grafiki z pierwszego posta, pewnie serwer już Ci je usunął - polecam zmienić stronkę do hostowania obrazków. Ja używam imgur.com - zarejestruj się tam, dzięki temu będziesz mieć wszystkie wgrane kiedykolwiek grafiki pod ręką w galerii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności