Skocz do zawartości

Problem z Maxem


Gość apparg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość apparg

Witam wszystkch :)

 

Po pierwsze chciałbym zaznaczyć iż dopiero zaczynam moją przygodę z Maxem, wiec proszę mnie traktować jak totalnego amatora.

Zakupiłem sobie Biblie 3dmax z wydawnictwa Helion, program dorwałem od znajomego informatyka, otwieram tomisko i odrazu na starcie mam problem. Mianowicie....w pierwszej lekcji zatytuowanej "Burzenie murów" autor towrzy blok który posłuży mu za stworzenie ściany. Tak więc przystępuje do stworzenia bloku który później mam za pomocą klawisza Shift przesunać i nałozyć na 1 blok....problem w tym że nie jestem w stanie w ogóle chwycić mojego "bloku"....nie mówiąć już o późniejszym zastosowaniu funkcji array....

 

Nie wiem czy jest to wina mojego Maxa (błąd w ustawianiach...bądz robie coś źle) ale strasznie mnie to draźni :)

 

P.S. Nie wiedziałem gdzie dokładnie wkleić temat więc zrobiłem to tutaj....w razie czego proszę o przeniesienie...

 

P.S. 2. Jeżeli jest tutaj jakaś dobra dusza która z checią pomogła by mi się oswoić z Maxem oraz poradzić, to z chęcią skorzystam (Skype, AQQ)

 

 

Pozdrawiam

Michał "Amator" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

oficjalny kanał autodesku na początek wystarczy

 

na youtubie masz pełno tutoriali dla "początkujących" wymagany podstawowy angielski

 

odpowiadając na Twoje pytanie być może przypadkiem nacisnąłeś spacje i dlatego nie możesz zaznaczyć swojego boxa. Ponadto piszesz, że masz nałożyć ten blok na 1 bok(klawisz shift skopiuje Ci Twój element, jeżeli chcesz przesunąć bez kopiowania to bez shifta)

 

Jak nie poradzisz sobie nadal to wrzuć screena z maxa będzie lepiej widoczne co się dzieje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość apparg

Ok, dzięki za pomoc :)

 

Poprzeglądam i może uda mi się zrobić to co chce :)

 

w razie czego będę pytał dalej :)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności