Skocz do zawartości

TSP#186 Artefakt


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

Artefakt:

Mityczny przedmiot, najlepiej coś potężnego, może coś ze świata Warhammera albo D&D w zasadzie wszystko co wam pasuje do tematu.

 

Miłej zabawy:)

 

Czas malowania: 1,5 h.

- Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

- Prace umieszczamy w tym wątku.

- Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 901px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

- Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

- Czas sondy 3 dni.

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 05.04.2014 23:59:59

SONDA: 06-09.04.2014

 

 

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm..Nie wiem czy to odpowiedni wątek na taki temat, ale czy nie byłoby lepiej gdyby za zakładanie sondy była odpowiedzialna jedna osoba??

Nie zdarzały by się podobne sytuacje, a i chętnych byłoby na pewno więcej bez zbędnego obowiązku.

 

Jak coś to mogę być ochotnikiem od następnej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas pomyśleć o jakimś moderatorze i wątku z tematami. Ja myślę, że największą bolączką TSP jest możliwość wygrania. Ludzie nie mają czasu zakładać wątek z głosowaniem i tempo spada. IMO jakiś zarządca z batem w ręku spowoduje że będzie więcej prac i co tydzień nowy temat. Ale nie wiem czy teraz jest sezon polowań na jelenie :D

 

Tak tylko rzucam, bo choć sam biorę rzadko udział to chętnie zaglądam i głosuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności