× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79

Wątek: takashmen maluje.

Member
    Awatar blukazs
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    I ja również chylę czoło :O

Member

Podziękowania

Domyślnie

SamaeL89, blukazs, DPFantasy: wielkie dzięki :)

Coś nowego, faza bardzo szkicowa, i tak zostanie, wykorzystam kilka rzeczy z tego obrazka do dalszej pracy, bo wziąłem sie za ten bez większego planowania i za dużo błędów się pojawiło.

więcej na blogu albo na artstation

"Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member
    Awatar mats
    Podziękowania

Domyślnie

Fajna rozbudowana rzecz może z tego wyjść, widać, ze to szkicowe, bo nie wiem czy tylko mi czy wszystkim, ale np plany się ze soba zlewają i narzuciłbym jakieś mocniejsze światło
    Teczka 2d: http://max3d.pl/forum/threads/87532-mats/page13

FACEBOOK
    ARTSTATION

Member
    Awatar SentieL
    Podziękowania

Domyślnie

Miękkim pędzlem zadziałać to dobry pomysł . Puki co dobrze Wojtek kombinuje , zatrzymać się na fazie poprawnie skonstruowanego szkicu kompozycji po czym łapie spory oddech , potrzebny do późniejszego wykończenia pracy :)

Member
    Awatar Rozpu
    Podziękowania

Domyślnie

troche moze focal pointa bardziej uwypuklaj detalami. malo czytelne są często dosc twoje ilustracje, takim brushworkiem maluj dalsze plany, nie calosc

Member
    Awatar Rozpu
    Podziękowania

Domyślnie

I tak mysle, ze wiecej przestrzeni bys mogl latwo uzyskac, gdybys bardziej oddalone elementy rozjaśnil i odsycił

Member
    Awatar motyl
    Podziękowania

Domyślnie

podziel sobie to na osobne warstwy będzie łatwiej twarde krawędzie utrzymać i kontrolować walor, a tak ogólnie to masz strasznie fajny feel na tych malunach.
    Póki co mój faworyt https://cdn.artstation.rocks/p/asset...jpg?1410893522 :P

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dziekuje za wsparcie! Jak już pisałem do tego obrazka wracać nie będę, bo na przykład perspektywa jest skopana, jak i inne rzeczy.

Wezme natomiast pod uwagę rady i zastosuje przy dalszej pracy nad tym pomysłem.

@Rozpu: z "brushworka" nie zrezygnuje, ale będe eksperymentował dalej :)
    @motyl: ten szkic robiłem faktycznie na jednej warstwie, ale jeśli robię rzeczy do folio to wszystko do przesady na osobnych wrstwach. Co do pracy która podliknowałeś, już mi się nie podoba :D

szkice co by nie było pusto:
    w tym drugim widać w jakim kieunku bedę szedł, ale niejest to końcowa wersja pomysłu.

"Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

podoba mi się szkic z wodą. Zrobisz w digitalu?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki AlanRysa, zrobie jak najbardziej, większość szkicy które pokazuje skończą jako digital prędzej czy poźniej.

na dziś koniec, ale myślę że jutro też będzie hangout :)

trzy szkice pierwszy zaczęty i skończony podczas hanga, powoli wracam do malowania, po kilku tygodniach robienia matte jest to trochę cieżkie, no ale nie ma że boli

aaa i ten środkowy zaczęty jako matte, stąd taka ładna alpha drzewka i niebo, ale już nie miałem siły i poleciałem pędzlem.

Teczka
    artstation

Uprawnienia umieszczania postów