× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: takashmen maluje.

Member
    Awatar 5lim
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Mech solidny. Patent z gościem w sytuacji która nadaje charakterku scence jest ok, tylko zastanawiam się czy koniecznie musi być odwrócony w tę akurat stronę świata, która dużo zdradza widzowi :D
    MICHERAARTSTATIONMACHINE

INSTAGRAM

FACEBOOK

Member

Podziękowania

Domyślnie

W ramach sprawdzenia czy czegoś się nauczyłem przez ostatnie kilka lat, zrobiłem nową wersję sikającego gościa na mechu. Sama tematyka jest na tyle inna że nie mogłem się powstrzymać, wyszło lepiej niż poprzednia, poszedłem w inną stronę trochę ze światłem i z otoczeniem. Oto efekt:
    Design robota można by jeszcze dopracowywać i męczyć, ale muszę wracać do bieżących projektów, przyjemnie było zrobić mały odskok w mniej poważne tematy :)

"Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

O wiele fajniejsze światło i kolorki w porównaniu do 1 wersji!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki, mi się cały czas podoba kolor w wersji pierwszej, więc zrobiłem szybki color grading:

"Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kwestia gustu, jaką porę dnia wolisz sobie ustawić :D siki w 1 wersji mają ładny złoty kolor :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

Widać odwodniony ;)

Obie wersje mają klimat i są równie dobre. Fajną masz kreskę. Ile czasu ci to zajęło?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki :)

nie więcej niż 4 dni myślę, robione po pracy i pomiędzy innymi rzeczami, tylko w weekend posiedziałem więcej żeby skończyć jak najszybciej.

Teczka
    artstation

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

plastycznie ciekawe ale nie widać przestrzeni na pierwszych dwóch planach. Ciężko przekonać oko, ze budynek po prawej jest na tyle daleko, że człowiek zmieściłby się na tych okalających strukturę schodach.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Piotr Jamroz
    Podziękowania

Domyślnie

A ja się sika przyczepie. Nie za gruby i za regularny ten strumień? Jak widać pokonuje on spory dystans a do samego końca pozostaje skupiony. Może by tak nadać lekki efekt rozprysku? Wydaje mi się, że może tam troche wiać :D
    https://www.instagram.com/arachnea_/

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678

Uprawnienia umieszczania postów