Skocz do zawartości

Kursy photoshop Eduweb.pl


DaviesGTR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam pytanie, czy ktoś z was korzystał może z kursów photoshopa na Eduweb.pl? Zastanawiam się czy nie kupić paru z nich. Czego głównie potrzebuje? Chciałbym zacząć naukę malowania tekstur dla modeli, które wykonuje w 3ds max. Z photoshopa znam jedynie podstawy. Myślałem też nad Digital Tutors, ponieważ język angielski mi nie przeszkadza ale zainteresowały mnie kursy z eduweb.pl. Sam również nie do końca wiem od czego powinienem zacząć. Jeśli mogę to proszę o opinie i jakieś rady dla mnie. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam wszystkie poradniki do PS z Eduweb i jestem całkiem zadowolony ponieważ sporo się z nich nauczyłem lecz nie było tam nic co mogłoby się przydać do samego teksturowania :) Wypalacz sobie mapkę w Maxie i teksturujesz w PS już sam. Masa jest poradników na YT na ten temat. Digitaltutors również posiada świetne materiały lecz płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kursów PS od eduweb i jestem zadowolony, bardzo profesjonalne podejście i dokładny opis każdej funkcji wraz z przykładami, nie ma tam co prawda jak już ktoś napisał żadnych rad do do malowania tekstur, ale samego PS'a można się nauczyć, szczególnie dużo mi dał kurs PS masterclass który teraz przerabiam, dużo trzeba pracy dać od siebie na ćwiczenia ale to dużo daje, ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eduweb przez chwilę udostępniało za darmo warsztaty. Jeżeli kursy mają podobną formę i jakość to warto. Zaglądaj też na creativelive.com . Tam też są dostępne kursy "live" za darmo, tylko trzeba poczekać, aż interesujący Ciebie temat pojawi się w kalendarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności