Skocz do zawartości

Allegorithmic Substance Engine + UE4


Adder

Rekomendowane odpowiedzi

Allegorithmic wydał dziś darmowy (na razie bete) plugin z Substance Engine dla Unreal Engine 4. Zapewniają pełną integrację z silnikiem UE4.

Plugin ma pomóc w tworzeniu seamlessowych tekstur. Allegorithmic ma doświadczenie z proceduralnymi teksami więc może być ciekawie.

Więcej info:

http://www.allegorithmic.com/substance-ue4

Edytowane przez Adder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za tego newsa. Od pewnego czasu marzy mi się aby móc mieć do czynienia z tym programem. Używasz tego?

 

Ostatnio nabyłem zabawki od Quixela i od siebie powiem że genialne to jest (ciekawi mnie jak ten nowy pakiet suite sprawdzi się, z filmów widać że nieźle to rozwinęli). Wiem że to tylko plugin i wiele osób narzeka że to strasznie wolne itd. Ja spędzałem długie godziny na przerzucanie warstw w photoshopie pomiędzy diffuse, specular, glossnes, normal, wypluwanie do silnika i podgląd. Na narzędziach quixela ta robota zaczyna być naprawdę bardziej precyzyjna bo skupiam się na arcie zamiast na przerzucaniu warstw.

 

Chętnie bym usłyszał opinię od kogoś kto używa zabawek Allegorithmic i Quixel. Jakieś porównanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat:

http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=129470

Ja wybieram Substance Designera i Substance Paintera. Nie ukrywam że sprawa wyglądałaby inaczej jeśli pluginy od Quixela byłyby samoistną aplikacją a nie tylko powolnym pluginem do Shopa od którego to powoli się uniezależniam.

Również pokładam spore nadzieje w rozwoju bakeu w Blendku. Nie zastąpi to oczywiście ekspresowego workflowu z Substance Designera ale będzie można w nim zrobić też rzeczy których nie oferują programy do Allegorythmics (prawdziwie tekstury 3D dopakowane potęgą OSLa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności