Skocz do zawartości

Wiz: Kolekcja modeli 3D Pojazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołem!

 

Chciałbym przedstawić nasze najnowsze dziecko. Kolekcję 40 pojazdów lowpoly do wykorzystania w wizualizacjach.

Modele charakteryzują się bardzo małą ilością poligonów (około 50k każdy).

 

Autorem całego zbioru jest Jakub Przybolewski, na forum znany jako ReflectVision

Całość prac trwała około 2,5 miesiąca.

Kolekcja dostępne w najbliższych dniach w sklepie vizpeople

 

 

Razem z Kubą chętnie wysłuchamy opinii lub uwag :)

Pozdrawiam

Andrzej Gąsior

 

BTW. Przez święta zrobiliśmy również rewitalizację strony internetowej. Zachęcam również do wypowiedzi w tym temacie.

 

PART 1

toRhRmN.jpg

tMMIgF5.jpg

IH35FAV.jpg

kqJk0os.jpg

9sqMdqi.jpg

tz4Qjt4.jpg

4A20HFR.jpg

45PFIkj.jpg

0rOT3xU.jpg

rvbR1M0.jpg

EMNKF7t.jpg

xoi1jm0.jpg

SD9FM1R.jpg

ymrP9qJ.jpg

E2cTgqW.jpg

OgmNFxA.jpg

g1WE9nV.jpg

u1jCEBj.jpg

6nXTOpT.jpg

LSWtBOZ.jpg

cZch4pX.jpg

Edytowane przez vizpeople
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy felgi to pełna geometria ? Bardzo płasko wyglądają - chyba że to kwestia perspektywy na podglądach - jeśli tak zwracam honor :)

Będę wdzięczny za siatkę jeśli jest taka opcja (g-klasa szczególnie).

Całość robi bardzo dobre wrażenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacna kolekcja :) i widać ze sporo pracy w nią włożone. Wielki plusior za Volvo i Toyotę

Tylko czy twórcy mogli by wreszcie zaprzestać dublowania modeli autek które już są u konkurencji, takie podejście nie bardzo przemawia za zakupem całej kolekcji :) Bo na co mi kolejny cooper, bmw..... czy też ferrari :) Ostatnio w kolekcjach pojazdów nie czuje się zbytniej świeżości a naprawdę na rynku samochodowym dziej się dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja prezenuję się bardzo dobrze, ale część modeli jest słabo zoptymalizowana. Głównie chodzi o nadkola. Np w tym bmw 5 przydało by się zabrać polygony z płaskich powierzchni na rzecz nadkoli, bo teraz są trochę kancisate jak na ~50k poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 pojazdów 50k od zera w 10 tygodni dla jednej osoby?? To wychodzi prawie jeden dziennie, Usain Bolt modelowania :)

 

Podpinam się, bez spania na prochach byłoby to możliwe przy perfekcyjnym opanowaniu bez napotykania przeszkód NA DRODZE :D

 

Jakim cudem na tarczach są wycięte otwory bez siatki ? Boole bez ngonów pokazanych ? Potrafi to ktoś wytłumaczyć ?

 

do-fyytzymlkinwmuhxxoxn.jpg

Edytowane przez Kir4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian_dis - No nie? :)

 

Loki - Dzięki! Pakiet obowiązkowy jest już dostępny. Cena niewiele większa od standardowych kolekcji. Jakby coś to dla kolegów z forum zawsze znajdzie się zniżka. Ale to już temat na maila ;)

 

skalpel3d - Dzięki! Jeśli miałbyś jakieś propozycje to chętnie wysłucham. Na pewno dałoby się wybrać lepsze modele, tutaj zdecydowaliśmy się dobrać samochody mniej więcej do tego czego oczekują klienci. Jeśli nie sami graficy to ich zleceniodawcy. A ci zamiast tesli wolą zobaczyć audi q7 bo to sami takie mają. Temat rzeka ;)

 

NV - Ale za to jaki czajnik! ;) Dzięki!

 

eeker - Dzięki!

 

Kir4 - Eeee. O ile mnie pamięć nie myli to klasyczny boolean w maxie własnie tak działa. Warunkiem jest co najmniej jedno połączenie z najbliższym vertexem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla VIZPEOPLE (z czego nie mogę pojąć jak w 2 i pół miesiąca Jakub Przybolewski dał radę trzasnąć tak dużą ilość tak dobrych modeli). Cała kolekcja wymiata od A do Z. Podoba mi się różnorodność modeli, więc będzie czym wypełniać sceny:) Zaraz info wrzucę na mojego bloga, trzeba promować:)

Pozdrawiam

Krzysztof Czerwiński

Edytowane przez Hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu po macoszemu jest traktowany grupa samochodów 4wd i nie mówię o audi Q7 czy BMW czy Lexusa na którego już się nie daje patrzeć którego jest wszędzie i wszelkiej maści na kopy. Akurat częstymi pojazdami klientów którzy przyjeżdżaj do mnie po projekty są posiadacze Subaru Outbecka i Forestera, Suzuki Vitary, Mazdy CX -5, Peugeot 4008, Nissan Murano, Fiat Freemont, ogólnie jak tak patrze to klientela waląca do architekta to posiadacze samochodów z półki cenowej 70k do 150k pewnie ze sam bym się cieszył jak by to byli tylko posiadacze ferrari :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest naprawdę z najwyższej półki, jednak szybko przeglądajac rzucił mi się w oczy biały mercedes (bojarze A klasa). Wyraźnie widać jego kańciastość na drzwiach przy połączeniu przedniej szyby z dachem.

Reszta dla mnie jest super :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz dzięki za ciepłe słowa i podpowiedzi.

 

adam_m - Planów jest sporo. Ale powolutku. Faktycznie przez dłuższy czas nic się nie działo. Ale tylko pozornie, mnóstwo rzeczy się skumulowało i tak aktualnie mamy już dwie nowe kolekcje ludzi i jedną hdri czekające na wydanie. Dodatkowo za miesiąc, dwa pojawi się zupełnie nowa kategoria produktów. A gdzieś za pół roku znowu coś zupełnie innej beczki. Mnóstwo materiału czeka na obrobienie i w ogóle wymyślenie jak go "sprzedać" :) Dodatkowo nowa strona i w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 pojazdów 50k od zera w 10 tygodni dla jednej osoby?? To wychodzi prawie jeden dziennie, Usain Bolt modelowania :)

Dla mnie również niepojęte czy ten gościu spał w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności